Plecaki-torby

Plecak wykonany w formie worka jest praktycznym i oryginalnym dodatkiem, dzięki któremu wygodnie jest robić zakupy, chodzić na spacery, treningi, a nawet mini-wycieczki. Sklep internetowy PrintSalon prezentuje plecaki wykonane z białej gabardyny i ozdobione jaskrawymi nadrukami z różnych obszarów tematycznych. Do naniesienia zdjęć i napisów stosuje się druk sublimacyjny. Akcesoria wyróżniają się wysoką jakością, trwałością i praktycznością. Plecak-worek z nadrukiem to świetny sposób, aby czuć się komfortowo i pewnie w każdej sytuacji!

 

Lekkie i praktyczne plecaki-worki z oryginalnym obrazem

Gdy musisz zabrać ze sobą niewielką liczbę rzeczy, a jednocześnie zostawić ręce wolnymi, praktyczne plecaki-worki będą przydatne dla nowoczesnej osoby.

Sklep internetowy PrintSalon oferuje szeroki asortyment różnych nadruków, za pomocą których można łatwo nadać wyjątkowy styl codziennej rzeczy. Strona prezentuje produkty z fajnymi napisami, obrazami zwierząt, postaciami z bajek, znakami zodiaku, a także fabułami o podróżach, hobby i tak dalej. Przy tym każdy może nie tylko wybrać gotowy produkt z katalogu, ale także edytować dostępne opcje według własnego uznania lub stworzyć projekt całkowicie własnymi rękami.

W specjalnej sekcji „Kreator”, kierując się prostymi wskazówkami, łatwo jest ozdobić plecak własnym rysunkiem. I nie ograniczaj się do jednego produktu. Ponieważ w katalogu są wiele przydatnych rzeczy. Z nich możesz złożyć oryginalne i stylowe komplety według własnego gustu, na przykład: stylowy plecak, bluza z kapturem, koszulka, czapka z daszkiem i kubek z jednakowymi zdjęciami. Ponadto, składając zamówienie, kupujący samodzielnie określa rozmiar i lokalizację nadruku.

Jakość i trwałość plecaków od PrintSalon

Najnowszy sprzęt, wysokiej jakości materiały i nowoczesne technologie drukowania są wykorzystywane do drukowania obrazów na podstawie tekstylnej.

Plecaki-worki są wykonane z gabardyna - mocnego, odpornego na zużycie i zagniecenie materiału, idealnego do stosowania obrazów. Otrzymany nadruk nie blaknie pod wpływem światła słonecznego, nie pęka i nie łuszczy się od powierzchni podczas prania. Przestrzeganie podstawowych zasad pielęgnacji rzeczy z obrazem pozwala zmaksymalizować ich żywotność:

  • pranie ręczne lub w delikatnym trybie w temperaturze nie wyższej niż 30 stopni;
  • suszenie w warunkach naturalnych, nie używająć błony suszarki;
  • nie stosować agresywną chemię i wybielaczy.

Kierując tymi wskazówkami bardzo proste jest utrzymać nową rzecz w czystości i cieszyć się jej atrakcyjnością przez długi czas.

Zamówienia online – co może być łatwiejsze!

Firma PrintSalon od dawna zdobyła uznanie nawet najbardziej wymagających klientów w całej Polsce. Gdzie jeszcze można znaleźć tak wiele stylowych nadruków, a także uzyskać możliwość zakupu rzeczy z własnym projektem? Wysoka jakość, atrakcyjny system lojalnościowy, dogodne metody płatności i dostawy towarów to główne zalety sklepu internetowego.

Dość nosić rzeczy w niewygodnych, identycznych reklamówkach wątpliwej jakości, które zajmują twoje ręce! Zamów stylowe plecaki-worki w sklepie PrintSalon - pokaż swoją indywidualność i oryginalność!

WięcejMniej