Plecaki-torby imiona

 

Plecaki-torby z nadrukiem dla kobiet i mężczyzn

Być może kiedyś dziesięciolecie naszego stulecia będzie nazywane erą plecaków i trampek. Dzisiaj ludzkość układa wszystkie niezbędne do plecaka, zakłada wygodne buty i wyrusza w swoich sprawach, do pracy, na spotkanie lub wycieczkę. Plecaki zdobyli serca milionów na całym świecie i w Polsce, a projektanci na całym świecie wciąż wymyślają nowe style dla wygody klientów.

Jedną z najtańszych opcji są modele przypominające kształtem małe torby. Są to funkcjonalne torby, które można wygodnie nosić za plecami, przywiązać do dużego plecaka turystycznego, zabrać w podróż jako bagaż podręczny. Są równie praktyczne dla dorosłych i dla dzieci.

Oto tylko kilka oczywistych zalet korzystania z tego rodzaju płóciennej torby:

  • ogromna różnorodność modeli, kolorów i obrazów do wydrukowania na zamówienie;
  • niska cena, możliwość zakupu plecaków dla każdego, niezależnie od statusu i poziomu dochodów;
  • wytrzymałe materiały, które są niezawodne i łatwe w dbalości. Tkaniny są doskonale prane w ciepłej wodzie i nie wymagają prania chemicznego;
  • objętość uniwersalna. Wszystko, czego potrzebujesz, z pewnością zmieści się w takiej torbie na drodze, przy tym nie trzeba brać niepotrzebne przedmioty i nie będziesz musiał nosić zbyt ciężkiego bagażu;
  • funkcjonalność. Plecaki nadają się do noszenia munduru sportowego, wymiennych butów dla dzieci, bagażu podręcznego w pojazdach, wody i telefonu podczas wyprawy. Jeśli to konieczne, mogą nawet zawierać w nich tablet, po prostu bądź ostrożny, ponieważ produkty nie są wyposażone w taką amortyzację, jak specjalne portfele na gadżety;
  • wygodne paski pomagają umieścić ładunek za ramionami, dzięki czemu nie odczujesz żadnych niedogodności dla pleców, a jednocześnie uwolnisz ręce od bagażu.

Jak każde modne akcesoria, plecaki-torby powinny być nie tylko przydatne, ale także piękne, dlatego o projekcie warto wspomnieć osobno. Sklep internetowy PrintSalon oferuje ogromną kolekcję markowych nadruków na różne tematy do drukowania. Wszystkie fabuły są uporządkowane dzięki szczegółowemu katalogowi. Wybrać druk do zamówienia można według swojego uznania lub do konkretnej sytuacji. Na wyprawy wędkarskie jest model z robakiem na haku, do pójścia na siłownię z motywującym hasłem lub portretem sportowego idola.

Jedną z najpopularniejszych kategorii zdjęć są imienne napisy. Jest to absolutnie niezbędne, jeśli szukasz toreb z którymi dziecko pójdzie do szkoły lub przedszkola. Biorąc pod uwagę, że wszystkie dzieci powinny mieć te rzeczy, ważne jest, aby kupić taki, który różniły się od reszty i pomagały Twojemu synowi lub córce szybko znaleźć ich. A co może być bardziej zrozumiałego niż obraz z imieniem dziecka? Nawet jeśli nadal nie umie czytać, kolorowe litery imienia będzie w stanie zapamiętać i rozpoznać między innymi rysunkami.

Imienne obrazy można edytować i zmieniać według własnego uznania. Aby to zrobić, wygodnie jest załadować szkic za pomocą zakładki „Kreator”, poprawić napis, wybrać inny kolor i wysłać do druku układ, satysfakcjonujący w 100%.

Plecaki noszone za plecami jak torby na sznurkach są wygodnym i niedrogim dodatkiem, który może sobie pozwolić każdy, kto szuka małej torby na niezbędne rzeczy. Dla dzieci i dorosłych, uczniów, studentów i podróżników będzie to przydatny prezent. Jaskrawe spersonalizowane nadruki od PrintSalon pomogą Ci odróżnić się od innych fanów toreb na ramię oryginalnym stylem i doskonałą jakoścą.

WięcejMniej