Plecaki-torby nazwisko i numer

 

Praktyczne i piękne plecaki-torby

Szybki rytm życia dyktuje własne zasady we wszystkich dziedzinach, w tym w modzie. Teraz ludzie chętniej wybierają wygodne ubrania i akcesoria, które pozwolą im szybko poradzić sobie z zaplanowanymi sprawami, uprawiać sport i znajdować czas na odpoczynek. Plecaki-torby z katalogu PrintSalon pomogą zdążyć ze wszystkim na czas i poczuć się komfortowo w drodze na trening, na wycieczce, w transporcie. W nich zmieszczą się nie tylko portfel, telefon i notes, ale także buty zmienne, czysta koszulka, kubek termiczny, kanapka, a nawet kilka podręczników. 

Praktyczne i niezawodne torby na plecy od PrintSalon wykonane są z gęstej gabardyny, praktycznie nie odczuwalne na plecach, nie rozrywają się, dobrze się pierzą i szybko schną. Mocowane na wytrzymałych sznurkach i są łatwe w użyciu. Ale główną zaletą plecaków-toreb z asortymentu sklepu internetowego są oryginalne obrazki na różne tematy. 

Za niewielką cenę każdy klient może kupić akcesorium z nadrukiem według własnego gustu: zwierzę, przyroda, znak zodiaku, nazwa miasta, symbol patriotyczny i wiele innych.

Wybrać i zamówić stylowy plecak dla siebie lub na prezent można o dowolnej porze dnia bez wychodzenia z domu. Modele prezentowane w katalogu są dostępne, dzięki czemu paczki są formowane szybko i codziennie wysyłane do wszystkich zakątków Polski.

Stylowe plecaki z nazwiskiem i numerem 

Strona PrintSalon przyciąga miłośników stylowych ubrań i praktycznych akcesoriów, ponieważ nasi projektanci ozdabiają produkty tylko wyjątkowymi nadrukami. Do druku na koszulkach dziecięcych, męskich, damskich, bluzach z kapturem, spodniach, czapkach z daszkiem, kubkach, torbach i innych rzeczach, specjaliści przygotowali wiele wizerunków, których nie znajdziesz nigdzie indziej. 

Obrazki i napisy nie tylko zdobią produkty, ale także pomagają osobie wyrazić siebie, powiedzieć o swoich zainteresowaniach, uczuciach, marzeniach. Nic tak nie podkreśli indywidualności jak nazwisko i ważny dla Ciebie numer. Na plecakach-torbach można nadrukować numer symbolizujący dzień, miesiąc lub rok urodzenia, liczbę bramek zdobytych na meczach piłki nożnej, rok studiów na uniwersytecie czy datę ślubu. Oryginalnie wyglądają akcesoria z imionami znanych muzyków, nazwiskami sportowców, polityków, aktorów, numerami zawodników w drużynie. Takie plecaki doskonale sprawdzą się jako prezent na urodziny, rocznicę przyjaźni czy romantycznego związku.

Osoby kreatywne mogą zamówić towar z własnym nadrukiem. Specjaliści nadrukują dowolny obrazek, napis, jeśli utworzysz model rzeczy w aplikacji „Kreator”.

Zalety zakupu w sklepie internetowym PrintSalon:

  • całodobowy dostęp do strony;
  • duży wybór produktów i nadruków;
  • realizacja własnego pomysłu;
  • ekologiczne materiały;
  • przystępne ceny, rabaty przy zamówieniu od dwóch egzemplarzy;
  • darmowa dostawa towarów na kwotę powyżej 150 zł pod warunkiem 100% przedpłaty.

Dobierz inne nowe rzeczy z numerem i nazwiskiem do plecaka-torby i stwórz stylowy komplet dla siebie. Złóż zamówienie, a już za kilka dni będziesz mógł otrzymać paczkę.

 
WięcejMniej