Plecaki-torby sezony

 

 

Praktyczne plecaki-torby dla mężczyzn i kobiet

Plecak w kształcie torby jest popularnym i niedrogim produktem, dostępnym dla wszystkich. Będzie to przydatne znalezisko dla mężczyzn i kobiet oraz dla dzieci i nastolatków. W takiej torbie wygodniej jest przewozić ładunek niż używać reklamówki lub bagaż podręczny. Obciążenie ramion jest rozkładane bardziej równomiernie, ponadto nadal masz wolne ręce, co oczywiście jest również dużą zaletą.

Istnieje wiele sytuacji, w których skuteczne są akcesoria tekstylne. Przydatne będzie zakupienie wygodnego plecaka-torby aby:

  • przewozić towary o średniej masie i rozmiarze;
  • używać go w podróży jako bagażu podręcznego;
  • nosić ze sobą, gdy musisz wziąć więcej rzeczy niż zmieścić się w kopertówce lub ulubionej damskiej torebce;
  • przechowywać wymienne buty (w tym w szkole);
  • wziąć z sobą mundur sportowy;
  • iść na plażę, spacerować lub urządzić piknik;
  • trzymać w torbie na wypadek, gdy po drodze pójdziesz do sklepu na zakupy.

Plecak-torba nie zajmuje dużo miejsca, składa się i staje się bardzo kompaktowy. Jednocześnie jest zawsze pod ręką. Ponadto nie ma potrzeby ciągłego wydawania pieniędzy na reklamówki, które ponadto nie są przyjazne dla środowiska i, mamy nadzieję, wkrótce w końcu znikną w Polsce, tak i na całym świecie.

Torebki tekstylne na paskach nie mają ścisłego stylu. Jest to najbardziej demokratyczny akcesorium wśród innych plecaków i bagażu sportowego. Dzięki temu można stosować modele o nawet najbardziej nietypowych kolorach na wszystkie pory roku.

Sklep internetowy PrintSalon oferuje białe modele z jaskrawym, oryginalnym nadrukiem. Nie bój się, że ze względu na kolor będziesz musiał go zbyt często czyścić, a plecak szybko stanie się bezwartościowy. Wykonany jest z trwałego gabardyna, który może wytrzymać wiele prań. Jakość druku mówi sama za siebie. Nadruk zastosowany na tkaninach przy użyciu technologii sublimacji nie obawia się wody i promieniowania ultrafioletowego. Obraz nie łuszczy się, nie kruszy, nie blaknie, zachowuje swój pierwotny kolor i ostrość linii. Tylko staraj się nie zanurzać produkt w zbyt gorącej wodzie i nie używaj środków wybielających, aby mogłeś używać torbę jeszcze dłużej.

Plecak przydatny w każdej pogodzie

Ponieważ zdecydowałeś nosić torbę na paskach, zastanów się, jak ona będzie wyglądać. Świetnie, jeśli piękny obrazek cieszy oko i wyróżnia Cię w szarym tłumie. Jaskrawe zdjęcia dla dzieci są szczególnie ważne. Dzięki nim dzieci mogą rozpoznać swoją torbę na podstawie kilku podobnych. Jeśli chcesz, aby wystrój był naprawdę wyjątkowy, zamów go według własnego projektu. Właśnie dla zrealizowania takich pomysłów istnieją firmy, jak sklep PrintSalon. Robimy ekskluzywne rzeczy na życzenie klienta. Od Ciebie zależy wybór ulubionego nadruku z kolekcji lub zaoferowanie własnego.

Przejrzyj katalog: być może nasza praca zainspiruje Cię do stworzenia własnego układu? O czym on powiedzi? Może o naturze? Zajrzyj do sekcji „Sezony”, wypełnioną pięknymi zdjęciami na wszystkie pory roku. Specjaliści firmy z przyjemnością nadrukują na plecaku lato i zimę lub wszystko pięknie co się z Tobą przytrafiło jesienią i wiosną. Aby to zrobić, po prostu załaduj swoje zdjęcia i szkice do aplikacji "Kreator". Jest dostępny na stronie 24 godziny na dobę. Spróbuj eksperymentować z kolorem, paletą, dodaj napis w dowolnym języku. Czarno-biały szkic wygląda stylowo na produktach. Możesz wysłać rysunek graficzny do wydrukowania lub, przeciwnie, coś jaskrawego, w stylu art i boho.

Funkcjonalny plecak-torbę można kupić na stronie PrintSalon w bardzo przystępnej cenie. Oferujemy zwykłe rzeczy z oryginalnym projektem, które mówią o ich właścicielu jako osobie o dobrym guście i jaskrawej osobowości.

WięcejMniej