Bidony

Bidony to kolejne nowoczesne odkrycie zapewniające komfort w życiu codziennym i nie tylko. Słodka metalowa butelka z efektownym nadrukiem jest często używana do przechowywania wody, ale jest idealna na herbatę, sok i inne napoje. Można ją zabrać do szkoły lub do pracy, na piknik lub w podróż. W sklepie internetowym PrintSalon możesz wybrać bidony z nietypowymi zdjęciami lub z dowcipnymi napisami lub zamówić ekskluzywny projekt produktu. Technologia druku sublimacyjnego pozwala nanosić na wyroby nadruki o dowolnej złożoności. Obrazy będą solidnie trzymać się na butelkach przez wiele lat.

 

Bidon z kolorowym nadrukiem – to jest praktycznie i oryginalnie

Bidon to popularne akcesorium, które jest poszukiwane nie tylko wśród miłośników aktywnego sportu i rekreacji. Taki pojemnik nadaje się zarówno do transportu wody, jak i na herbatę lub kompotu, wina lub koniaku - kto co bardziej lubi. Zajmuje trochę miejsca, zwłaszcza, że wiele modeli ma opcję mocowania paska. Wygodne jest powieszenie takiej butelki na torbach i plecakach, na ramie rowerowej, transportowanie w samochodzie itp.

Wybierając akcesoria podróżne i turystyczne, wielu zwraca szczególną uwagę nie tylko na praktyczność elementów wyposażenia, ale także na ich wygląd, ponieważ dziś oryginalność jest w trendzie. I tu na ratunek przychodzi sklep internetowy PrintSalon. Możesz zamówić u nas wysokiej jakości metalowe bidony, ozdobione kolorowymi rysunkami i dowcipnymi napisami. Katalog witryny zawiera szeroki wybór gotowych nadruków na każdy gust: zwierzęta, znaki zodiaku, hobby, podróże, zawody, nauka i religia, dziecięce obrazki itp. - tutaj każdy może znaleźć coś dla siebie.

A jeśli chcesz czegoś wyjątkowego, unikalnego lub mega-kreatywnego - skorzystaj z sekcji „Kreator”. W aplikacji można łatwo modyfikować gotowe układy lub stworzyć własne. Wygodny i intuicyjny interfejs pozwala przesyłać zdjęcia, tworzyć napisy, wybierać bazy, kolory, rozmiary i lokalizację elementów. Jako wynik otrzymasz ekskluzywny szkic, który można zamówić do druku na bidonie lub innym produkcie z katalogu PrintSalon.

Dekoracja nie pogorszy cechów wydajności

Jako podstawę do zastosowania zdjęć oferujemy butelki aluminiowe o pojemności 350 ml. Nietłukąca obudowa i pokrywa próżniowa zapewniają niezawodne przechowywanie dowolnej zawartości bidonu. A pierścień z karabińczykiem pozwala dobrze zamocować produkt na pasie biodrowym, kieszeni plecaka - wszędzie, gdzie można go zaczepić.

Druk na towarach odbywa się metodą sublimacji. Technologia ta polega na głębokim przenikaniu farby w warstwę powierzchniową dekorowanego przedmiotu lub rzeczy, pod wpływem wysokiej temperatury. Zastosowany obraz nie blaknie, nie złuszcza się i nie pęka. Jeśli nadruk nie zostanie poddany uderzeniom mechanicznym, to niezależnie od warunków pogodowych zachowa swój pierwotny wygląd przez długi czas.

Trudno będzie kupić podobny bidon z nadrukami w zwykłym punkcie sprzedaży detalicznej w Warszawie lub innym mieście w Polsce po takich cenach, jak w sklepie internetowym PrintSalon. Dla naszych ulubionych klientów zapewniamy wiele przyjemnych bonusów: regularne promocje, wyprzedaże i, oczywiście, rabaty dla kupujących hurtowych.

Czy chcesz zaoszczędzić swój budżet, a jednocześnie uzyskać wysokiej jakości i oryginalne produkty, czy to bidon, kubek, poduszka, czapka z daszkiem czy koszulka? W sklepie internetowym PrintSalon czekają na Ciebie tylko najlepsze oferty. Złóż zamówienie i przekonaj się sam!

WięcejMniej