Bluzy dziecięce z nadrukiem nazwisko i numer

 

Odzież z nadrukiem to radość dla dzieci

Bluza jest jednym z najwygodniejszych elementów garderoby, ponieważ pierwotnie była przeznaczona do treningu sportowców. Teraz ta rzecz, którą z przyjemnością noszą zarówno dorośli, jak i dzieci, jest popularna na całym świecie. Dla dzieci bluza to idealny strój na spacery w chłodny jesienny dzień lub wiosną.

Żeby dziecko nosiło ubrania z radością, zwróć uwagę nie tylko na ich jakość, ale także na design. Atrakcyjne bluzy łatwo kupić w sklepie internetowym PrintSalon. Dla chłopców i dziewczynek przygotowaliśmy modele z efektownymi obrazkami na różne tematy. Dzieci będą zachwycone, a rodzice docenią takie cechy:

  • skład tkaniny: 80% bawełna;
  • nie marszczą się, się nie rozciągają;
  • nadruki nie blakną i nie płowieją;
  • wysoka jakość szycia;
  • niedrogie.

Modną bluzę można założyć zarówno na trening, jak i do szkoły, przedszkola, na uroczystą imprezę. Wybrawszy określony nadruk razem z dzieckiem, pomożesz mu podkreślić indywidualność, podzielić się emocjami, opowiedzieć o hobby. Bluzy z nazwiskiem lub numerem wyglądają niesamowicie fajnie i można je kupić o każdej porze dnia. Wybieraj ubrania dla całej rodziny, a my wykonamy zadanie i wyślemy paczkę do każdego zakątku Polski.

Super modne bluzy z nazwiskiem i numerem

Nasza firma specjalizuje się w indywidualnym drukowaniu nadruków przez wiele lat, dzięki czemu nasi projektanci wiedzą, czym zaskoczyć i zachwycić klientów w każdym wieku. Zaangażuj dziecko w wybór bluzy, a będzie bardzo radosne na widok kolorowych obrazków i fajnych napisów.

Szczególnie sprawi radość dzieciom możliwość zakupu modeli z imieniem, nazwiskiem i numerem. To świetny sposób na podkreślenie miłości do rodziny, szacunku do rodziców, dziadka, babci i innych krewnych. Bluza może być ozdobiona cyframi wskazującymi datę urodzenia, wiek, numer szkoły lub zawodnika w drużynie sportowej.

Na życzenie klienta dodamy do nadruków inne detale, na przykład koronę, gwiazdki lub nadrukujemy ekskluzywny obrazek według Twojego szkicu. Przejdź do działu Kreator, wybierz bazę i stwórz makietę dowolnego produktu ze swoim zdjęciem. Nie bój się fantazjować: specjaliści PrintSalon są gotowi wykonać zadanie o dowolnej złożoności.

W katalogu są modele zarówno dla nastolatków, jak i dla najmniejszych dziewczynek i chłopców. Młodzi rodzice będą bardzo szczęśliwi, jeśli ich maluch otrzyma bluzę dziecięcą z nazwiskiem na urodziny. Produkty wyrózniają się ekologicznością, dlatego są bezpieczne dla dzieci w każdym wieku.

Wizerunki są drukowane na produktach za pomocą folii flex i są odporne na wielokrotne pranie. Żeby upewnić się w tym, wybieraj ubrania dla dzieci, dla siebie. Składaj zamówienie, biorąc pod uwagę, że towary na kwotę powyżej 150 zł ze 100% przedpłatą dostarczane są darmowo.

 
WięcejMniej