Stwórz swój własny styl w konstruktorze towarów!

Stwórz

Koszulki na zamówienie w Bydgoszczy

Nowy stylowy wygląd z drukowaniem ubraniem

Wykorzystując nowoczesną technologię do nakładania obrazów na tkaninę, projektanci odzieży mogli zamienić zwykłą koszulkę w efektowny i stylowy element garderoby. W tym samym czasie produkty nie straciły swojej praktyczności. Nadruki nie złuszczają się i nie pękają podczas prania i prasowania, nie blakną przed wystawieniem na działanie promieni słonecznych. Troska o takie ubrania jest bardzo prosta.

Temat zastosowanych obrazów może być najbardziej zróżnicowany - jest to kwestia Twojego gustu. Zdjęcia ukochanej osoby, śmieszne zdjęcia lub napisy, zdjęcia bohaterów serialu lub gier, portrety sportowe i muzyczne idole - wybór należy do Ciebie. Nowe, wysokiej jakości i, co najważniejsze, tanie rzeczy odświeżą Twoją garderobę i dodadzą jej trochę kreatywności. Wysokiej jakości towary i tematyczne kolekcje odbitek można znaleźć w sklepie internetowym PrintSalon.

Nic nie jest łatwiejsze zakupów online

Zalecamy uważne przejrzenie wszystkich sekcji witryny PrintSalon. Tutaj możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytania i złożyć zamówienie bez żadnej pomocy. Zasób jest łatwy w użyciu i zawiera wiele użytecznych informacji:

 • zasięg;
 • różne kolory;
 • szeroki zakres motywów drukowania;
 • wykaz świadczonych usług i ich kosztów;
 • opcje płatności i dostawa.

Trzeba tylko wybrać produkt i obraz oraz wypełnić prosty formularz wniosku. Nasi menedżerowie niezwłocznie skontaktują się z nami w celu wyjaśnienia szczegółów zamówienia, podpowiedzą optymalną kolorystykę i opcje umieszczania wydruków na podstawie. Na stronie możesz zobaczyć katalog towarów:

 • różne rodzaje T-shirtów (sportowe, polo, V-neck lub z długim rękawem);
 • bluzy z kapturem;
 • koszulki bez rękawów;
 • czapki;
 • torby i plecaki;
 • kubki itp.

Wszystkie te produkty można również stosować rysunki lub napisy. Dla wygody naszych klientów powstała sekcja "Kreator produktów online". Tutaj możesz stworzyć własny wydruk do druku, który sprawi, że twoje rzeczy będą jeszcze bardziej oryginalne. Wyobraź sobie, jak skuteczne narzędzie do tworzenia Twojego niepowtarzalnego stylu w ubraniach otrzymasz dzięki współpracy ze sklepem internetowym PrintSalon.

Wzajemnie korzystna współpraca ze sklepem internetowym PrintSalon

Kup produkty z rysunkami lub napisami najbardziej dochodowymi w sklepie internetowym PrintSalon. Koszt części hurtowych zależy od kilku czynników i jest tworzony za pomocą elastycznego systemu zniżek. Cena produktów z nadrukami dla klientów detalicznych jest znacznie mniejsza podczas promocji i sprzedaży. Będziesz mógł wybrać wygodną formę płatności. Ponadto dostawa jest możliwa nie tylko w Bydgoszczy, ale także w innych miastach w Polsce.

Dodaj jasną kolorystykę do swojej garderoby dzięki sklepowi internetowemu PrintSalon!

Więcej Mniej