O PrintSalon

 

PrintSalon to sklep internetowy, który specjalizuje się w nadrukach na odzieży i akcesoriach. Tutaj znajdziesz tysiące oryginalnych wzorów, które mogą ozdobić męskie, damskie i dziecięce T-shirty, koszulki bez rękawów, bluzy, czapki, plecaki, poduszki, różnego rodzaju kubki, podkładki pod mysz, naklejki i wiele więcej. Istnieje więcej niż 41 typów podstaw w katalogu i ponad 5000 gotowych nadruków. Wszystkie produkty są zawsze dostępne w magazynie w kolorach i rozmiarach dostępnych na stronie internetowej.

about-1 

druk-leaf

Wysoka jakość nadruków
i produktów

druk-timer

 Realizacja zamówienia
2-3 dni

about-2

O towarach

Klienci sklepu zwracają uwagę (czytaj opinie) na wysoką jakość gotowych produktów, ponieważ wszystkie materiały są kupowane tylko u sprawdzonych producentów. Do nadruków wykorzystywane są wyłącznie certyfikowane farby i ekologiczne materiały eksploatacyjne, co zapewnia dobrą odporność na zużycie i hipoalergiczność produktów.

Na szczególną uwagę zasługuje sprzęt wykorzystywany przez PrintSalon w produkcji. Tutaj nie znajdziesz nieznanych "no name" drukarek, ploterów i pras termicznych - tylko znane i niezawodne marki.

Do wykonania  zamówień używamy następujących technologii naniesienia obrazu:

  1. Druk termotransferowy (folia flex)
  2. Bezpośrednie drukowanie na odzieży
  3. Drukowanie sublimacyjne

Przeczytaj więcej o technologiach drukowania

Zebraliśmy razem wysokiej jakości podkłady, oryginalne folie i najnowocześniejszy sprzęt. Połączenie tych czynników daje doskonały rezultat w postaci ekskluzywnych produktów, które są w stanie zadowolić potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta o 100%.

Co oferujemy

Potrzebny oryginalny prezent? Czy chcesz uzyskać unikalną rzecz? To jest realnie!

Stwórz własny projekt w Kreatorze produktów od PrintSalon

Na stronie internetowej działa aplikacja "Kreator", przy jej pomocy każdy użytkownik poczuje się jak projektant i będzie mógł realizować dowolne twórcze fantazje, opracowując indywidualne zamówienia do druku.

W Kreatorze możesz:

  • dodać zdjęcie z komputera
  • dodać tekst
  • dodać gotowy clip-art

Jak działa Kreator? Tutaj możesz bardzo wygodnie wybrać podstawę pożądanego koloru, załadować obrazy z katalogu lub ze źródeł zewnętrznych, połączyć je ze sobą i określić optymalną lokalizację. Obrazek można łatwo uzupełnić tekstem i wizualnie ocenić wynik.

Przejrzysta i wygodna funkcjonalność aplikacji pozwala stworzyć dla siebie unikalny produkt za pomocą nawet kilku kliknięć.

about-3

Lub złóż zamówienie za pomocą formularza "Twój nadruk"

Nie mniej skuteczny jest formularz zamówienia "Twój nadruk", który w rzeczywistości stał się bezpośrednim łącznikiem z projektantem. W tym przypadku klient pozostawia wniosek na wykonanie określonego produktu, szczegółowo opisując swoje życzenia, a otrzymuje w zamian wizualizację gotowego wyrobu ze wskazaniem kosztów i terminów realizacji.

about-4 

druk-delivery

Szybka dostawa
w całej Polsce

hurt-sale

 Dodatkowe rabaty
na zamówienia hurtowe

about-5

Dlaczego warto kupować u nas

Za czas pracy na rynku polskim firma PrintSalon wzrosła na poziomie technicznym, profesjonalnym i jakościowym. Motto zespołu: "Nigdy nie stój na miejscu". Nawet jeśli wszystko jest w porządku, nawet jeśli strona internetowa działa idealnie, ciągle pracujemy nad interesującymi pomysłami na poszerzenie asortymentu, uruchamiamy nowe projekty.

Sukces PrintSalon opiera się na dbałości o klientach. Zawsze staramy się znaleźć indywidualne podejście do każdego odwiedzającego stronę internetową i w jakikolwiek sposób wywdzięczyć mu za zakup.

W czasie istnienia naszego sklepu internetowego zrealizowaliśmy ponad 1 000 zamówień. I wiele pozytywnych opinii na stronie internetowej wymownie mówią o tym.

Warto również zwrócić uwagę na szybkość realizacji zamówień i dostawę towaru do konsumenta. Zorganizowaliśmy pracę w taki sposób, aby przy dowolnym obciążeniu produkcji zamówienia były wysyłane w możliwie krótkim czasie ("dzień w dzień", a nie w ciągu 3-4 dni roboczych) na terenie całej Polski.

Produkty PrintSalon to jaskrawa osobowość, wysoka jakość i sprawdzona niezawodność!