Drukowanie obrazów na towarach

Możesz wysłać nam swój rysunek do drukowania na koszulce, bluzie, poduszce, kubku, czapce i innych produktach!  Wypełnij formularz!


Sklep internetowy PrintSalon oferuje prosty i wygodny formularz zamówienia, który znajduje się w menu «Twój nadruk». Od Ciebie wymagane są następujące dane: Twoje imię i nazwisko; e-mail, pod który zostanie wysłana oferta handlowa; numer telefonu, pod którym można się skontaktować z Tobą, aby sprecyzować szczegóły.


Oprócz tego trzeba wypełnić opis, w którym należy określić rodzaj produktu, rozmiar i położenie nadruku, ilość jednostek towaru. Pod formularzem zamówienia jest prosty program ładowania, dzięki czemu można dołączać zdjęcia i projekty graficzne.

 

twoj-nadruk1

druk-leaf

Wysoka jakość nadruków
i produktów

druk-delivery

Szybka dostawa
w całej Polsce

twoj-nadruk2

twoj-nadruk3

druk-timer

Realizacja zamówienia
1-3 dni

druk-osnova

Druk od 1
do 100 000 sztuk

twoj-nadruk4

 

 

Wypełnij formularz:

1) Prześlij swój projekt graficzny.


2) W pozycji "Opisz swoje zamówienie" podaj życzenia dotyczące zamówienia: styl, kolor i rozmiar podstawy do nadruku, położenie obrazu lub napis na produkcie.


3) Po przetworzeniu zamówienia otrzymasz wiadomość przez e-mail.


4) Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów, zamówienie zostanie wykonane i dostarczone do serwisu dostawy w ciągu 1-3 dni.

Jeśli projekt się nie ładuje?

na przykład, ze względu na duży rozmiar pliku, wyślij swoje zgłoszenie na naszą pocztę printsalon.pl@gmail.com

Wymagania dotyczące projektu

Maksymalny rozmiar jednolitego obrazu przy druku w pełnym kolorze to arkusz formatu A3.

Obrazy rastrowe (fotografia)

Aby umieścić zdjęcie na całej szerokości obszaru drukowania, potrzebujesz obrazu najwyższej jakości bez rażącej pikselizacji, najlepiej w formacie PNG z przezroczystym tłem. Małe zdjęcie nie może być drukowane w dużym rozmiarze.


Wymagania dla obrazów rastrowych:

 • format pliku .eps, .tif, .jpg (wysoka jakość);
 • minimalna rozdzielczość 200dpi;
 • rozmiar obrazu to 1:1.

Obrazy wektorowe

Obrazy wektorowe drukowane są na podstawach dowolnego koloru. Drukowanie obrazów wektorowych odbywa się zgodnie z dostępną paletą kolorów materiału (folia elastyczna).

Wymagania dotyczące obrazów wektorowych:

 • format pliku .eps, .ai, .cdr;
 • czcionki powinny być konwertowane na krzywe lub powinny być dołączone pliki wykorzystywanych czcionek. 

Produkty z nadrukami na zamówienie

Sklep internetowy PrintSalon oferuje druk na tkaninach, ceramice i innych materiałach zarówno dla osób prywatnych, jak i dla przedsiębiorców. Dlaczego tak wielu klientów z całej Polski wybrali naszą firmę?

Rzecz w tym, że oferujemy wiele niepodważalnych zalet:

 • możliwość złożenia zamówienia online, bez opuszczania domu lub biura;
 • realizacja płatności w dogodny dla Ciebie sposób, w tym przy odbiorze;
 • szybkie terminy realizacji zamówienia;
 • różne metody drukowania;
 • dla odbiorców hurtowych dokonujemy atrakcyjnych rabatów (skontaktuj się z naszym menedżerem, aby uzyskać konsultację);
 • szybka dostawa w całej Polsce itp.

 twoj-nadruk5

twoj-nadruk6

Zamów produkt ze zdjęciem w PrintSalon

Chcesz kupić produkty ze zdjęciami na zamówienie? Sklep internetowy PrintSalon oferuje prosty i wygodny formularz zamówienia, który znajduje się w menu "Twój nadruk".  

Do wykonania Twojego zamówienia używamy następujących technologii naniesienia obrazu:

 1. Druk termotransferowy (folia flex)
 2. Bezpośrednie drukowanie na odzieży
 3. Drukowanie sublimacyjne

Przeczytaj więcej o technologiach drukowania

Drukowanie obrazów i napisów na towarach

Dziś usługa oryginalnych nadruków na różnych towarach jest niezwykle zaawansowana i cieszy się niesamowitą popularnością.

Najczęściej takie produkty zamawiane są w następujących celach:

twoj-nadruk7

Jako prezent!


Unikalna i niepowtarzalna rzecz, która istnieje w jednym egzemplarzu - to wspaniała pamiątka. Zdjęcie na ubraniach często zamawiają zakochani, przyjaciele, rodzinne pary.

twoj-nadruk8

Aby się wyróżniać!


Ekskluzywne ubrania są przedmiotem dumy wszystkich modnisiów świata! Kontaktując się ze sklepem internetowym PrintSalon, możesz nie tylko zamówić nadruk na koszulce lub innym produkcie z katalogu, ale również stać się właścicielem rzeczy własnego projektu.

twoj-nadruk9

Dla kampanii reklamowych!


Masz możliwość umieszczenia na wybranym produkcie logo, sloganu firmy, wizerunku, itp. Taka usługa pozwala na reklamę firmy. Znak graficzny firmy umieszczony na koszulkach sprawi, że będzie ona łatwiej rozpoznawalna i zapamiętywana przez klientów.

Szybka realizacja zamówień o dowolnej złożoności

Firma PrintSalon oferuje swoim klientom szeroką gamę wysokiej jakości i oryginalnych produktów z rozmaitymi rysunkami: koszulki, bluzy z kapturem, czapki, plecaki, kubki, poduszki, naklejki, podkładki pod mysz i wiele więcej. Możesz u nas również zamówić indywidualne drukowanie zdjęć i napisów. Możemy łatwo wykonać nadruk o dowolnej złożoności na wybranym produkcie , używając przy tym wysokiej jakości i bezpiecznych materiałów eksploatacyjnych.


PrintSalon przyjmuje zamówienia na projekty dowolnej wielkości. Tanio i szybko wyprodukujemy zarówno jeden produkt, jak i dużą partię.
Po złożeniu zamówienia nasi menadżerzy przygotują ofertę handlową na najbardziej korzystnych warunkach. Sklep internetowy PrintSalon zawsze oferuje najtańszą opcję. Zamówienie będzie gotowe jak najszybciej i dostarczone do dowolnego miejsca w Polsce w sposób dogodny dla Ciebie.

twoj-nadruk10

Darmowa dostawa od 150 zł

Przypominamy, że bezpłatna dostawa czeka na Ciebie przy składaniu zamówienia o wartości od 150 zł, pod warunkiem dokonania 100% przedpłaty.

Brak kosztów wysyłki, maksymalna prędkość i jakość - dla Ciebie!

Wyślij zapytanie