Zwroty i reklamacje

1. Nie pasuje mi rozmiar. Czy mogę wymienić koszulkę?

Podczas składania zamówienia i ustalenia rozmiarów ważne jest, aby zrozumieć, że siatki wymiarowe różnych producentów się różnią. Na przykład, jeśli nosisz koszule w rozmiarze XL, to nie fakt, że potrzebujesz takiego samego rozmiaru koszulek.

Zdecydowanie zalecamy, abyś zapoznał się z naszą wymiarową tabelą przed złożeniem zamówienia i z góry wybrałeś odpowiedni rozmiar.

W jakich przypadkach dokonujemy wymiany lub zwrotu pieniędzy:

1) Rozmiar, zalecany przez naszych menedżerów, nie pasuje do Ciebie.

2) Znalazłeś defekt na produkcie.

3) Brak elementu nadruku (nienadrukowana litera, element wzoru, paski lub plamy na nadruku).

W jakich przypadkach nie dokonujemy wymiany lub zwrotu pieniędzy:

1) Nie pasował Ci rozmiar, na który nalegałeś, ignorując zalecenia naszych menedżerów i cechy naszych produktów w tabeli wymiarów.

2) Nie pasował Ci rozmiar produktu, za który zapłaciłeś przy odbiorze w biurze i uprzednio przymierzałeś jego.

3) Nie jesteś zadowolony z koloru lub stylu produktu.

 

2. Znalazłem defekt. Czy otrzymam zwrot pieniędzy lub wymieniam towar?

Oczywiście! W takich przypadkach gwarantujemy wymianę towaru lub zwrot pieniędzy. Dla tego trzeba zrobić zdjęcie defektu na produkcie, wysłać do nas na e-mail printsalon.pl@gmail.com zdjęcie defektu, formularza zamówienia i opisać problem. Menedżer skontaktuje się z Tobą w jak najkrótszym czasie i pomoże rozwiązać problem.

3. Znalazłem uszkodzenie towaru, spowodowane przewozem. Co robić?

Niestety, serwisy dostawy czasami mogą uszkadzać paczki z zamówieniami podczas przewozu. Jeśli ujawniłeś uszkodzenia, które powstały podczas przewozu, koniecznie zrób zdjęcie uszkodzonego towaru. Wyślij do nas na e-mail printsalon.pl@gmail.com zdjęcia uszkodzonego towaru, formularza zamówienia i opisz problem. Nasz menedżer skontaktuje się z Tobą i wyjaśni wszystkie szczegóły. Wyślemy Ci nowy towar całkowicie za darmo. Przy tym, dostawa będzie na nasz koszt.

4. Czyim kosztem odbywa się wymiana towaru?

W przypadku wymiany towaru dostawa odbywa się na koszt naszego sklepu internetowego.

5. Jak uniknąć rozbieżności rozmiarów i wybrać odpowiedni rozmiar?

Istnieją dwa sposoby wyboru odpowiedniego rozmiaru odzieży:

1) Najbardziej niezawodny sposób. Połóż przed sobą na płaskiej powierzchni T-shirt, którego rozmiar jest idealny dla Ciebie. Następnie, zmierz jego szerokość i długość. Porównaj te pomiary z pomiarami, pokazanymi na naszej tabeli wymiarowej. Na podstawie tego porównania, wybierz rozmiar optymalny.

2) Jeśli nie masz możliwości wykonania pomiarów koszulki (na przykład kupujesz koszulkę na prezent), możesz wybrać rozmiar w zależności od wzrostu i wagi osoby, której ta koszulka jest przeznaczona. Aby to zrobić, należy złożyć zamówienie na naszej stronie internetowej i czekać na telefon od menedżera. Nazywasz wzrost i wagę, a menedżer według tych parametrów pomaga wybrać rozmiar. Warto zauważyć, że ta metoda nie zawsze działa idealnie, ponieważ przy takim samym wzroście i wadze dwie różne osoby mogą mieć zupełnie inną budowę ciała.