Czapki trucker dziecięce koszulki z nadrukiem imienia

 

Nakrycie głowy od PrintSalon: „spersonalizowana” moda dla dzieci

Nakrycie głowy to ważny element dziecięcej garderoby na lato. Wskazane jest zaopatrzenie się w kilka akcesoriów naraz, ponieważ dzieci zbyt często gubią swoje chusty i panamy. Przebywanie z gołą głową na słońcu oznacza, że ​​zarówno chłopcy, jak i dziewczęta są narażeni na udar cieplny.

Dbanie o zdrowie dzieci zmusza rodziców do starannego wyboru nakrycia głowy dla dzieci. Jeśli zdecydowałeś się na zakup czapki trucker w sklepie internetowym PrintSalon, możesz być pewnym, że główy dzieci będą chronione.

Piękno czy wygoda? Wybierz i jedno, i drugie

Często zdarza się, że producenci starają się zrobić piękne modele odzieży dziecięcej, zapominając o praktyczności i jakości.

Czapki z daszkiem dziecięce na lato w naszym sklepie spełniają 3 ważne kryteria:

  • naturalne tkaniny. Jeśli opcja na wiosnę oraz jesień może być uszyta z gęstej tkaniny syntetycznej, to czapka z daszkiem na gorący sezon jest wykonana wyłącznie z lekkich materiałów. Dla dodatkowej wentylacji nakrycie głowy posiada siatkę z tyłu. Ten panel reguluje wymianę ciepła, chłodzi głowę i zapewnia dodatkowe powietrze;
  • wygodny krój. Nasz akcesorium jest odpowiedni dla chłopców i dziewczynek w różnym wieku. Uniwersalny rozmiar pozwala dopasować czapkę z daszkiem na każdy obwód głowy. W tym celu z tyłu znajduje się zapięcie. Z przodu tracker zdobiony jest daszkiem. Ale to nie jest tylko dekoracyjny detal. Chroni oczy i zakrywa górną część twarzy przed słońcem;
  • oryginalny projekt. Jeśli wszystko w czapce z daszkiem od PrintSalon jest przemyślane w taki sposób, żeby zapewnić maksymalny komfort nawet w najgorętszym sezonie, nie oznacza to, że zapomnieliśmy o projekcie. Nie zapomnieliśmy! Ponadto zasugerowaliśmy niezawodny sposób, aby nie zgubić ani nie pomylić swojego nakrycia głowy.

Spersonalizowane akcesoria to rozwiązanie dla Twoich dzieci. Wygląda jak zwykła czapka trucker, a na widocznym miejscu wykonane są imiona syna lub córki!

Projekt z imieniem 

Czapki trucker to ratunek dla rodziców, których dzieci nie chcą nosić nakryć głowy w letnie upały. Projekt jest tak udany, że spodoba się modnisiom w każdym wieku. W końcu niewiele osób nie lubi własnego imienia!

A jeśli jest również pomalowane na jaskrawe kolory? Albo ukryte w rymowanych wierszach?

Tak, nic dziwnego, że czapki z daszkiem z własnym imieniem są jedne z najpopularniejszych w katalogu dziecięcym. Wybieraj kolor, czcionkę, napis, który Ci się spodobał i nie martw się, jeśli nie znajdziesz odpowiedniej opcji. Wykonamy na modelu dowolne imię, jakie tylko zechcesz!

Indywidualne podejście to jedna z głównych zasad działania naszego sklepu. Jeśli klient chce zamówić czapkę z daszkiem, której nie ma nikt inny w Polsce, chętnie w tym pomożemy.

Twoim zadaniem jest wysłanie obrazku lub zdjęcia za pomocą wirtualnego Kreatora. Zwracaj uwagę na jakość wizerunku, w przeciwnym razie gotowy nadruk nie będzie wyglądał tak dobrze. Aplikacja umożliwia samodzielne umieszczenie napisu na makiecie, określenie koloru głównego i dopasowanie go do bazy do druku zdjęcia. Nie bój się spełnić swoich fantazji!

W sklepie internetowym PrintSalon można kupić wykonane na zamówienie czapki z daszkiem nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych.

Chcesz kupić dziecku coś, czego na pewno nie odmówi zakładać? Czapki z daszkiem dziecięce ze spersonalizowanym nadrukiem to wybór doświadczonych rodziców!

 
WięcejMniej