Czapki trucker dziecięce koszulki z nadrukiem z bajek i komiksów

 

Czapki z daszkiem dziecięce z bohaterami bajek

Sklep internetowy PrintSalon zajmuje się produkcją odzieży i akcesoriów z nadrukami. Naszymi klientami są dorośli i oczywiście dzieci. Od wielu lat pracujemy, aby mogłeś kupić niezwykłe i modne rzeczy tutaj, w Polsce. Autorski projekt z własnym nadrukiem pomaga ludziom wyrazić siebie poprzez ubrania, opowiedzieć innym o swoich gustach, hobby i opinii.

Szczególną uwagę poświęcamy tworzeniu kolekcji dla maluchów. Gust i wyczucie stylu kształtowane są od najmłodszych lat. Indywidualny nadruk służy chłopcom i dziewczętom jako przewodnik w tworzeniu własnego wizerunku, pomaga im odróżniać się od innych od najmłodszych lat.

Jak wiadomo, sukces całego stroju może zapewnić jeden akcesorium. Czapki z daszkiem z nadrukiem od PrintSalon cieszą się dużą popularnością przez cały rok. Wygodne i modne, jaskrawe, oryginalne, łączą się z ubraniami w każdym stylu, od sportowego po romantyczny.

Nakrycie głowy z nadrukiem to wygoda i piękno

Nasze czapki trucker dziecięce mają następujące zalety:

  • wysokiej jakości tkaniny, akcesorium pozwala głowie „oddychać” i chroni przed przegrzaniem. Nakrycie głowy ma specjalną siatkę zapewniającą dodatkową wentylację;
  • jasne kolory, ponieważ lato nie łączy się z ciemnymi barwami;
  • wygodny daszek, niezbyt duży, ale nie za mały. Zasłania oczy przed bezpośrednimi promieniami słonecznymi, a także tworzy modny wizerunek w stylu ulicznym;
  • zapięcie do regulacji rozmiaru. Czapka trucker leży swobodnie, ale jednocześnie przylega do głowy, dzięki czemu nakrycia głowy nie spadają, ponieważ dzieci w każdym wieku są niezwykle ruchliwe;
  • jaskrawy akcent, którego rolę odgrywa obrazek w przedniej części nakrycia głowy.

Dorosły fason najlepiej jest łączyć z dziecięcym projektem. Modne nakrycie głowy nie będzie wyglądało tak agresywnie, jeśli jako dekor wybierać nadruk z postaciami z bajek. U nas będziesz mógł wybrać obrazek dla chłopców i dziewcząt w każdym wieku.

Sam sobie projektantem

Wybór nadruku najlepiej powierzyć temu, kto będzie nosił czapkę z daszkiem. To twórczy proces, który może zainteresować każde dziecko. Po pierwsze dlatego, że wszyscy lubią bajki. Po drugie dlatego, że fantazja i kreatywność są właściwe dziecięcej naturze.

Jeśli dziecko nadal nie wie, jak korzystać z gadżetów, pomóż mu zapisać wizerunek, który mu się spodobał, i wysłać go do druku za pomocą wbudowanego online Kreatora. Osobiste zdjęcie, zabawny napis, a nawet samodzielny obrazek oparty na bajkach może być świetnym nadrukiem na Twoją nową czapkę trucker.

Spodobał Ci się wizerunek? Wtedy zamów go nie tylko na nakryciu głowy, ale także na bluzie z kapturem, koszulce, kubku czy plecaku. Jakość produktów jest doskonała, a kilka rzeczy z jednakowym zdjęciem można kupić z rabatem.

Sklep internetowy PrintSalon – rzeczy dziecięce, które kształtują gust!

 
WięcejMniej