Czapki trucker dziecięce śmieszne napisy

 

Fajne czapki z daszkiem – modne dzieci

Wkrótce lato. Więc czas planować wakacje i aktualizować garderobę dla dzieci. Wśród fajnych koszulek, kąpielówek i lekkich sukienek ważne jest nie zapomnieć o nakryciu głowy. Koneserzy dzisiejszej mody są zgodni w jednym: wśród akcesoriów chroniących przed słońcem czołowe pozycje zajmują czapki z daszkiem.

To nie tylko element dresu. Nakrycia głowy dziecięce powinny niezawodnie chronić przed przegrzaniem i zapewniać dostęp powietrza do głowy. Właśnie dlatego dzieciom na lato zaleca się wybieranie lekkich czapek trucker z siatką i pozostawienie gęstych opcji na chłodne sezony.

Siatka doskonale trzyma swój kształt, ale jednocześnie zapewnia dodatkową wentylację. Aktywne dziecko może biegać i skakać bez obawy o pocenie się czy przegrzanie głowy.

Zaokrąglony kształt i regulowane zapięcie zapewniają wygodne dopasowanie. Dla chłopców i dziewcząt dorastanie o kilka centymetrów w ciągu jednego lata to nic dziwnego. Rodzice mogą nie obawiać się, że czapka stanie się mała, ponieważ rozmiar produktów oferowanych przez sklep internetowy PrintSalon może być powiększony.

Uwaga, bardzo śmieszny nadruk!

Wysoka korona przedmiotu posiada zakrzywiony daszek i jest ozdobiona obrazkiem. Tematem projektu są śmieszne napisy i dowolne frazy, które uznasz za zabawne. A kto powiedział, że obrazki dziecięce to tylko słońca i jednorożce? Nie, mamy wszystko dla dzieci, ale tylko jak dla dorosłych.

Zapoznaj się z katalogiem i upewnisz się: tutaj zebrane są najlepsze frazy, które poprawiają humor i przyciągają uwagę, gdziekolwiek jesteś. Ponieważ dobry humor lubi się w Polsce i za granicą.

Zgódź się, dla chłopców i dziewcząt dowcipne obrazki w nowoczesnym stylu są nie mniej odpowiednie niż dla ich mam i tatów. A jeśli ty i twoje dzieci macie ulubiony rodzinny żart, dowcipne przezwiska, zabawne napisy, drukowanie ich na nakryciu głowy byłoby po prostu świetnym pomysłem. W ten sposób rzecz natychmiast nabiera dodatkowego znaczenia dla dziecka, stanie się symbolem twojej miłości i troski. Szczególnie często czapki z daszkiem ze śmiesznymi zdjęciami chcą kupić rodzice, których dzieci nie lubią nosić nakryć głowy w upale. A trucker z własnym nadrukiem często staje się ulubioną rzeczą w dziecięcej szafie.

Żeby zamówić własny projekt do druku, przesyłaj szkice przez zakładkę „Kreator”. Czas produkcji akcesoriów na indywidualne zamówienie wynosi kilka dni, a cena nie uderza po kieszeni.

Dbanie o produkty z nadrukami

Rodzice często martwią się, jak długo będzie noszona czapka z daszkiem z nadrukowanym na niej obrazkiem. Dzieci rzadko dbają o rzeczy, więc każdy chce kupić coś, co będzie służyło długo bez specjalnej dbałości.

Spieszymy Cię uspokoić. Nadruk od PrintSalon jest bardzo trwały. Nie blaknie na słońcu i nie deformuje się podczas noszenia. Radzimy unikać prania nakryć głowy w pralce automatycznej. Może to zdeformować czapkę trucker i uszkodzić daszek.

Sklep internetowy PrintSalon: czapki z daszkiem dziecięce z zabawnymi obrazkami czekają na Ciebie tego lata!

 
WięcejMniej