Darmowa dostawa
przy zamówieniu
od 150 zł
Wybierz temat nadruku:
 

Czapki Trucker

Czapka z daszkiem trucker jest popularnym nakryciem głowy, który doskonale komponuje się z powszednimi i sportowymi ubraniami. Produkty prezentowane na tej stronie sklepu internetowego PrintSalon są uszyte ze 100% poliestru, mają jednokolorowy i dwukolorowy wzór, który można uzupełnić dowolnym nadrukiem. Obecność siatki z tyłu głowy zapewnia doskonałą wentylację, a rozmiar można łatwo regulować za pomocą specjalnego zapięcia. Obrazy są nanoszone za pomocą druku termotransferowego, dlatego czapki z daszkiem trucker są praktyczne i odporne na zużycie!

 

Czapki trucker na zamówienie - idealna opcja prezentowa

Oprócz zwykłych funkcji nakryć głowy, czapki trucker służą jako rodzaj wizytówki. Stało się to możliwe dzięki nowoczesnym technologiom wykorzystywania obrazów do tkanin i innych materiałów. Teraz elementy garderoby stały się środkiem do wyrażania siebie. Z ich pomocą ludzie informują innych o swoich życiowych priorytetach, preferencjach w świecie sportu i sztuki, o swoim poczuciu humoru. Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj obrazu chcesz stworzyć za pomocą odzieży. Na przykład łatwo sobie wyobrazić, jakie napisy będą ozdobą rzecz miłośnika rapu. Produkty z nadrukami na temat sportu są popularnym elementem garderoby fanów piłki nożnej lub wielbicieli innych sportów.

Dzięki zapięciu plastikowemu można regulować jego rozmiar.  Siatkowa wkładka zapewnia świeże powietrze i poprawia wentylację. Produkt z daszkiem chroni oczy przed oślepiającym światłem słonecznym. Dodaj do tej listy korzyści przystępną cenę i uświadom sobie, że znalazłeś idealne męski i damski akcesoria jako prezent dla przyjaciół, członków rodziny i kolegów. Kupić stylową czapkę Trucker z napisem lub nadrukiem jest opłacalne w sklepie internetowym PrintSalon.  Nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz w Polsce.

Produkty seryjne lub indywidualne zamówienie

Aby nie tracić czasu na wyjazdy na zakupy, najlepiej jest kupić nową rzecz online. Na stronach katalogu wirtualnego PrintSalon czapki prezentowane są w różnych kolorach. Obrazy zalecane do druku gromadzone są w sekcjach tematycznych. Drukowanie zdjęć  i napisów odbywa się metodą termotransferową. Zastosowane materiały są całkowicie nieszkodliwe dla zdrowia. Ona nie wypala się na słońcu, nie złuszcza i nie pęka, doskonale utrzymuje kształt.

Sprzęt, który mamy do dyspozycji, umożliwia nam druk zdjęć czarno-białych i pełnokolorowych, otrzymujących obrazy w jakości fotograficznej. Dla tych, którzy preferują rzeczy o indywidualnym projekcie, na stronie tworzone są sekcje «Twój nadruk» i «Kreator». Tutaj możesz zamówić druk własnego autorskiego nadruku.

Metody płatności i warianty dostawy

Potrzebujemy bardzo mało czasu na wykonanie aplikacji. Logistyka prowadzona jest za pośrednictwem sieci urzędów pocztowych. Możesz zamówić dostawę kurierem. W takim przypadku paczka zostanie dostarczona bezpośrednio do Twojego domu lub biura, po ustaleniu odpowiedniego czasu odbioru.

Płatność zamówienia również nie spowoduje żadnych trudności - może to być dowolny wygodny sposób. Czapki trucker są bardzo pożądane, zwłaszcza podczas prowadzenia akcji, gdy sprzedaż towarów w sklepie jest po obniżonych cenach. Ponadto koszt zbiorowych aplikacji i hurtowych partii naszych produktów jest obliczany z uwzględnieniem elastycznego systemu rabatów.

Gwarantujemy przestrzeganie wszystkich praw konsumenckich. W przypadku roszczeń dotyczących jakości, produkt zostanie wymieniony lub otrzymasz zwrot pieniędzy. Przeczytaj opinie o naszej pracy w odpowiedniej sekcji strony. Klienci ze wszystkich zakątków kraju niezmiennie zauważają wysoki poziom usług i wyjątkową jakość produktów sklepu internetowego PrintSalon. Upewnij się w tym!

WięcejMniej