Czapki z daszkiem alkohol

 

Fajne nakrycia głowy dla koneserów mocnych napojów

Czy lubisz relaksować się przy szklance piwa lub innym napoju alkoholowym? Wtedy fajne męskie czapki z daszkiem z nadrukiem „alkoholowym” mogą przyciągnąć twoją uwagę. Otaczającym spodoba się ich stylowy wygląd, a obraz na produkcie poprawi humor, szczególnie w piątek wieczorem, gdy tydzień pracy dobiega końca. Bądź nieodparty dzięki produktom ze sklepu internetowego PrintSalon.

Jeśli chcesz zrobić miły i fajny prezent dla przyjaciela, zamów mu nakrycie glówy z oryginalnym wizerunkiem. Aby to zrobić, użyj specjalnej aplikacji „Kreator”. W nim możesz dodać fajny napis do nadruku, śmieszne naklejki, zmienić rozmiar i lokalizację obrazu.

Czapki z daszkiem ze sklepu internetowego PrintSalon wykonane są w 100% z bawełny, dzięki czemu są trwałe i nie stracą swojego pierwotnego wyglądu. Aby to zrobić, przestrzegaj następujących zasad:

  • pierz rzeczy w delikatnym trybie w temperaturze nie wyższej niż 30 ° C;
  • nie używaj agresywnej chemii (wybielacza) i suszarki bębnowej;
  • nie uzywaj czyszczenia chemicznego.

Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, i czapki z daszkiem z nadrukiem przez długi czas zadowolą Cię pięknym wyglądem i jaskrawymi wzorami.

Najlepszy prezent - oryginalna czapka z daszkiem z nadrukiem

Na święta lub bez powodu takie fajne produkty nie pozostawiają nikogo obojętnym. Osoba, która otrzymała taki prezent, będzie go długo pamiętać. Będzie cię przypominać za każdym razem, gdy założy tę czapkę z daszkiem. A ceny produktów z nadrukami są całkiem przystępne, co jest również niekwestionowaną zaletą PrintSalon.

Złóż wniosek nie tylko na nakrycia głowy, ale także na męskie, damskie i dziecięce koszulki, bluzy z kapturem, koszulki bez rękawów, kubki, poduszki i inne. Paczka zostanie dostarczona do dowolnego miasta w Polsce.

Pozostań stylowy dzięki ubraniom z nadrukami od sklepu internetowego PrintSalon.

WięcejMniej