Czapki z daszkiem koszulki z nadrukiem imienia

 

Czapki z daszkiem, które oferują spotkanie

Sklep internetowy PrintSalon stanowi sensacyjną ofertę dla tych, którzy mają problemy z poznaniem nieznajomych. Nasze czapki mogą zrobić to zamiast ciebie!

Aby ułatwić sytuację na pierwszym spotkaniu, wydrukujemy na akcesorium twoje imię lub frazę, z której całkiem dobrze jest rozpocząć znajomość. Wyobraź sobie, że przyszedłeś na przyjęcie, a za chwilę wszyscy, którzy są w pobliżu, stali zwracać się do ciebie per „ty". Od razu poczułeś się swobodnie, a wszystko dzięki imiennej czapce z daszkiem.

Jeśli chcesz, możesz samodzielnie wymyślić, jak ozdobić imienne modele własnym projektem. Zaproponuj ciekawą frazę lub stylizuj swoje imię w niecodzienny sposób. Załaduj swoje zdjęcia i sugestie do projektantów przez aplikację „Kreator”, aby jak najszybciej zrealizować pomysły na nowe rzeczy.

Dla żeńskiej publiczności wybór jest nie mniej szeroki. Jeśli nie znajdziesz swojego imienia w katalogu, nie rozpaczaj, napisz do nas i wspólnie możemy rozwiązać ten problem. Specjaliści PrintSalon stworzą nadruk dla dowolnego imienia, wydrukują go na wybranym produkcie i wyślą po Polsce w najkrótszym możliwym czasie. A wszystko po to, abyś mógł jak najszybciej przymierzyć nowe nakrycie głowy i zrobić furorę podczas pierwszego spaceru.

Z czym łączyć czapki z daszkiem w tym sezonie

Imienne czapki z daszkiem są dziś jednym z najbardziej aktualnych akcesoriów. Pasują idealnie do obrazu, zaprojektowane w jednym stylu, na przykład sportowe lub na co dzień, ale wyglądają jeszcze bardziej interesująco. Jeśli pozwala na to sytuacja i miejsce, ozdabiaj garnitur czapką z daszkiem z nadrukiem, zakładaj ją z kurtką, spodniami i wysokimi butami na obcasie.

Takie akcesoria pasują do nadwymiarowych ubrań, świetnie wyglądają, a podartych jeansów i jasnych T-shirtów z modnymi nadrukami z PrintSalon po prostu nie można nosić z niczym innym. Pomożemy Ci stworzyć dziesiątki nowych obrazów za pomocą jednej czapki z daszkiem ze zdjęciem Twojego imienia. Chociaż dlaczego jednej?

Możesz kupić naraz  kilka dla siebie, członków rodziny i jako prezent dla przyjaciół. Czeka na Ciebie atrakcyjna cena, szybka realizacja zamówienia i dostawa do dowolnego zakątka Polski.

Ubieraj się modnie z profesjonalistami PrintSalon, zapoznawaj się, poznaj nowych przyjaciół i bądź odważniejszy, aby każdy dzień przynosił nowe doświadczenia. Pracujemy, aby Twoje życie było jaskrawsze.

WięcejMniej