Czapki z daszkiem komplety

 

Sparowane czapki z daszkiem dla zakochanych i krewnych: wybieraj oryginalny nadruk

Czego oczekujesz od nowej odzieży? Przede wszystkim, aby była wysokiej jakości, użyteczna, w przystępnej cenie. Drugim ważnym momentem jest to, że rzeczy powinny być piękne, niezwykłe, inne niż noszone wcześniej. Wszyscy doceniają oryginalny projekt, nawet jeśli sami nie uświadamiają tego.

Oczywiście możesz przypomnieć sobie przykład Steve'a Jobsa, który nie widział potrzeby zmiany ubrań i kupował te same modele przez wiele lat. Ale większość ludzi woli codzienną różnorodność. Więc sam Jobs dobrze rozumiał, jak ważny jest projekt w tworzeniu markowych przedmiotów.

Sklep internetowy PrintSalon tworzy kolekcje nakryć głowy dla każdego członka rodziny. Są to komplety dla żony i męża, dzieci, sióstr i braci. Są wykonane w jednym stylu i ozdobione jednakowym lub podobnym nadrukiem. Jako obrazek można użyć śmiesznego napisu, nazwiska, dobrych słów. Takie rzeczy to świetna okazja, aby zrobić urocze prezenty dla mamy i córki, dla taty i syna.

Nie obejdziesz się bez nich, jeśli:

  • chcesz kupić wysokiej jakości nakrycia głowy wykonane z naturalnych tkanin;
  • planujesz kupić modele dla wszystkich, a jednocześnie zaoszczędzić na kosztach;
  • masz dość banalnych kolorów, szukasz dla siebie i krewnych czegoś oryginalnego;
  • uwielbiasz rodzinne obrazy, sesje zdjęciowe z dziećmi w ciekawych obrazach.

Jeśli wcześniej sparowane rzeczy były kojarzone tylko z zakochanymi parami, dziś istnieje możliwość rozszerzenia tych przestarzałych pomysłów. W końcu za pomocą nadruków na ubraniach można przekazać nie tylko romantyczne uczucia, ale także miłość do rodziców, dzieci, sióstr, braci. Zaplanuj zamówienie czapek z daszkiem na uroczystość rodzinną, na pewno zrobią małą domową furorę.

Specjaliści PrintSalon przygotowali wiele fajnych zdjęć do wyboru. Ale nie trzeba ograniczać się tylko do nadruków z katalogu. Nikt nie wie lepiej od Ciebie, co spodoba się twoim krewnym. Używaj historii rodzinnych, zdjęć, rysunków dziecięcych lub waszych pseudonimów, aby tworzyć ekskluzywne nadruki. Możesz przesłać swoje pomysły do drukowania za pomocą specjalnej aplikacji "Kreator". Wykonanie gotowego układu zaczyna się natychmiast po złożeniu zamówienia i opłaceniu, a stworzenie kompletu dla par w Polsce zajmie trochę czasu.

Jak wybrać odpowiedni rozmiar czapki z daszkiem?

Nakrycia głowy od firmy PrintSalon są idealne do tworzenia kompletów rodzinnych. Jakość materiałów spełnia najwyższe standardy, więc zarówno dorośli, jak i dzieci mogą nosić te czapki z daszkiem. Nie powodują alergii, podrażnień, są noszone przez długi czas i zachowują swój pierwotny wygląd.

Uniwersalny rozmiar pozwala drukować na zamówienie na akcesoriach damskich i męskich. Model jest przemyślany w ten sposób, że z tyłu czapki znajduje się zapięcie, zapewniające wygodne dopasowanie. Ale nadal zalecamy zwrócić uwagę na rozmiary w opisie produktu.

Składając komplety nadruków rodzinnych na ubraniach i pamiątkach, możesz wymyślić różnorodną liczbę nieoczekiwanych obrazów. Dodaj do czapek z daszkiem koszulki, bluzy lub spodnie dresowe dla par, wybieraj wysokiej jakości rzeczy od PrintSalon - dla osób najbliższych.

WięcejMniej