Czapki z daszkiem zawodowe

 

Oryginalne czapki z daszkiem najwyższej jakości – co może być lepszego?

Nauczyciel, wykładowca, web developer czy kierowca? Na świecie jest tyle zawodów, że nie sposób ich zliczyć. Ojciec pracuje jako inżynier, brat jako projektant, a mama jako lekarz w szpitalu? Podaruj czapkę z daszkiem każdemu członkowi rodziny w dniu święta zawodowego. Taka opieka nie pozostanie bez uwagi. Bliskie osoby z pewnością docenią Twoją opiekę. Bejsbolówki, czapki trucker, a nawet czapki snapback – w katalogu PrintSalon jest wszystko.

Bejsbolówki z obrazkami i napisami na temat zawodów spodobają się tym, którzy lubią swoją pracę, są dumni z tego, co robią i podążają za trendami mody. Sklep internetowy zawiera nakrycia głowy z nadrukami tematycznymi dla lekarzy, policjantów, programistów, fotografów, nauczycieli, projektantów, kucharzy, prawników, specjalistów branży beauty i usługowej oraz wielu innych.

Takie fajne czapki z daszkiem będą aktualne zarówno do uzupełnienia własnej garderoby, jak i oryginalny prezent na profesjonalne święto. Jako dodatek do nakrycia głowy można dobrać koszulkę, plecak, etui na telefon lub dowolny inny produkt z katalogu z tym samym nadrukiem – i otrzymasz stylowy komplet, który przypadnie do gustu każdemu specjaliście.

Indywidualny design – dla najbardziej wymagających

Na tej stronie są przedstawione klasyczne czapki z daszkiem wykonane w 100% z bawełny. Jest to model unisex, więc nakrycie głowy będzie świetnie wyglądało zarówno na mężczyznach, jak i kobietach. I nie bój się pomylić z rozmiarem: można go regulować za pomocą specjalnego metalowego zapięcia – więc nie ma się o co martwić.

Nadruki wykonywane są na produktach za pomocą profesjonalnego sprzętu, korzystając z certyfikowanych materiałów eksploatacyjnych wysokiej jakości, dlatego nie ścierają się, nie pękają i nie blakną. Przy odpowiedniej pielęgnacji stylowa czapka z daszkiem z obrazkiem lub napisem na profesjonalny temat będzie służyła właścicielowi przez wiele lat.

Nie znalazłeś odpowiedniego obrazku w katalogu? Sprawdź się w roli projektanta i stwórz akcesorium z własnym nadrukiem! Prześlij żądany wizerunek na stronę za pomocą wirtualnego Kreatora lub stwórz napis bezpośrednio w aplikacji. W oknie podglądu będziesz widział wyniki każdego ze swoich działań i będziesz mógł dostosować skalę i położenie każdego elementu przyszłego nadruku.

Doświadczeni pracownicy firmy szybko i sprawnie zrealizują zamówienie i wyślą paczkę do dowolnego regionu Polski.

Z PrintSalon łatwo jest zrealizować każdy pomysł!

 
WięcejMniej