Darmowa dostawa
przy zamówieniu
od 150 zł
 

Damskie koszulki dla całej rodziny

 

Koszulki z jaskrawym nadrukiem dla całej rodziny

Duża rodzina - to kiedy masz wielu krewnych, braci, siostry, ciotki i wujków. Obowiązkowe wizyty gości, dużo nowin, wspólne wyjazdy i wspólne sprawy. Więcej problemów, ale także pełno asystentów. Dużo kłótni, ale także szczera troska, przydatne wskazówki, duma z sukcesów bliskich.

Wcześniej człowiek nie mógł w ogóle przeżyć bez wsparcia rodziny, wszystkie pokolenia osiedliły się pod jednym dachem i robiły wszystko razem. A dzisiaj są szczęśliwi ci, którzy mają wielu krewnych i wszyscy uwielbiają się spotykać przy jednym dużym i przyjaznym stole.

Ale czasem niekończące się urodziny, chrzciny, jubileusze i rocznice, których absolutnie nie można zapomnieć, są denerwujące. W kalendarzu jest wiele dat i należy przygotować się do nich wcześniej. W dzieciństwie było łatwiej - narysował kartę, podpisał „Ukochanej mamie” lub „Drogiemu dziadkowi”, a prezent jest gotowy. Ale dorastając, trzeba wymyślać poważniejsze niespodzianki.

Dla utrzymania spokoju w przyjaznych rodzinach swoich klientów, PrintSalon oferuje dużą serię pięknych koszulek z tematycznymi rysunkami dla wielu krewnych. Wymyśliliśmy tak wiele opcji, aby rzeczy pasowały do wszystkich, od babć po młodsze siostry, i na pewno spodobały się uroczej ciotce. A ona z pewnością nie jest łatwa do zadowolenia.

Zamów nadruk online - oszczędzaj czas i pieniądze

Jeśli masz dużo krewnych i nie masz czasu na zakupy przed świętami, ale chcesz zrobić fajny prezent dla wszystkich, a nie taki samy jak w zeszłym roku. Jeśli kochasz swoją rodzinę i od dawna marzysz o stworzeniu wspólnego „Obrazu rodziny” dla wszystkich. Jeśli nie wiesz, jak pogratulować drogim rodzicom chrzestnym. Wreszcie, jeśli twoi krewni mają poczucie humoru. W takim razie nie znajdziesz lepszego asystenta w wyborze prezentów niż sklep internetowy PrintSalon.

Oferujemy:

  • duży wybór fajnych damskich koszulek z nadrukami tematycznymi dla krewnych;
  • ponad sto opcji obrazów i stylizowanych napisów, które powiedzą wszystko o twojej miłości do bliskich;
  • dowolne zabarwienia, naturalne tkaniny, wysokiej jakości obrazy z materiałów przyjaznych dla środowiska;
  • korzystne ceny i rabaty;
  • oryginalny projekt, konsultacje online, szybkie zamówienie i drukowanie w ciągu jednego dnia;
  • wygodna forma płatności, szybka dostawa w Polsce.

Dla tych, którzy chcą kupić zestaw efektownych koszulek dla wszystkich członków rodziny, proponujemy zamówić nadruk według indywidualnego szkicu. Spróbuj użyć zdjęć rodzinnych jako głównego rysunku, wymyśl zabawny napis lub dowcipne motto. Można przygotować układ produktu w aplikacji „Kreator” na stronie sklepu.

Kolekcja modeli z nadrukami dla krewnych od PrintSalon pomoże jeszcze bardziej zjednoczyć rodzinę, będzie doskonałym przypomnieniem spędzonego razem czasu. Ubierz wszystkich w nowe koszulki, zrób wspólne zdjęcie, a będziesz mieć pewność, że uroczystość zostanie na długo zapamiętana.

WięcejMniej