Darmowa dostawa
przy zamówieniu
od 150 zł
 

Damskie koszulki imiona

 

„Imienia jej nigdy nie zapomnę”

Jaki jest najprzyjemniejszy dźwięk dla ludzkiego ucha? Nie szelest liści, plusk fal, a na pewno nie poranny budzik. Większość ludzi lubi słyszeć swoje imiona. Zgodnie z logiką malarze sklepu internetowego PrintSalon zasugerowali, że chcesz nie tylko usłyszeć, ale także zobaczyć, a zatem nosić je na ubraniach. I narysowali całą szafkę spersonalizowanych koszulek damskich. Ale zgadzaj się, że napis na piersi Maria, Zofia i Hanna byłby zbyt prosty i przewidywalny. Co więcej, nie każdej dziewczynie spodoba się styl drużyny futbolowej znanej w takich przypadkach. Być może nie każda chciałaby, wyglądać w nowej koszulce bez rękawów jak Messi lub Ronaldo.

Tutaj wszystko jest o wiele bardziej interesujące. Możesz wybrać rysunki z własnym imieniem, wykonane w różnych stylach, zgodnie z nowoczesnymi pomyślami projektantów, uzupełnione napisem lub żartem. I to oprócz tego, że sam wybierasz kolory, rozmiar i miejsce do drukowania. Dajemy tak szerokie pole do twórczych eksperymentów, że trudno będzie znaleźć dwa podobne nadruki, nawet jeśli masz na imię Maria lub Zofia.

Jakościowy nadruk w mgnieniu oka

Szybkie drukowanie w naszym przypadku nie jest chwytem reklamowym, ale czystą prawdą. Chodzi o nowoczesne technologie, które są bardzo aktywnie wprowadzane do procesu produkcyjnego. Posiadamy nowoczesny sprzęt i doświadczonych projektantów, dzięki którym PrintSalon opanował i praktykuje kilka technik przenoszenia obrazów na tkaniny i inne powierzchnie.

Zdjęcie na damskiej koszulce jest wykonane metodą termotransferu przy użyciu specjalnych folii flex. Taki nadruk nie blaknie, nie zużywa się, nie traci koloru i nie pęka po praniu.

Imienne rzeczy pomogają zostać w trendzie

Jak wybrać fajny nadruk z całej gamy ofert? Po pierwsze, zaufaj swojemu sercu. Wyobraź sobie, co chciałbyś więcej: koszulkę z romantycznym nastrojem czy dowcipną koszulkę z napisem na pozytywie? Włącz wyobraźnię, ponieważ możesz wybrać nie tylko szkic, ale także kolor, rozmiar obrazu, lokalizację nadruku, główny ton produktu, styl i rozmiar.

Ponadto, jeśli chcesz, możesz stworzyć interesujący komplet i umieścić imię nie tylko na koszulce, ale także na czapce, bluzie lub szortach. Będzie to nie tylko stylowo, ale także korzystnie ponieważ przy zamawianiu dwóch rzeczy z jednym nadrukiem cena będzie obniżona.

Najbardziej kreatywnym dziewczynom oferujemy samodzielne „tworzyć” ubrania dla siebie. Będziesz potrzebował dobrego obrazu o odpowiedniej jakości. Załaduj go za pomocą zakładki „Kreator” i dodaj swoje życzenia. Wirtualny układ pomoże ci zobaczyć, jak wybrana fabuła będzie wyglądać na prawdziwym produkcie i powie ci, czy trzeba zmienić kolor, zmniejszyć litery lub nieznaczne przesunąć cały obraz.

Cieszymy się, gdy w wyniku wspólnej kreatywności powstają oryginalne i niezwykłe rzeczy. Sklep internetowy PrintSalon gwarantuje jakość produktów, a klient oferuje świeże pomysły, które stają się ozdobą garderoby.

Nie zapomnij kupić najfajniejszych koszulek w Polsce. Ufając doświadczeniu naszej firmy, zawsze będziesz modnie ubrana przy minimum wysiłku, pieniędzy i czasu.

WięcejMniej