Darmowa dostawa
przy zamówieniu
od 150 zł
 

Damskie koszulki komplety

 

Prosty sposób na zakup oryginalnych koszulek dla całej rodziny w Polsce

Głównym trendem tego sezonu są komplety rodzinne. Kobiety przede wszystkim doceniły ich zalety. Teraz nie trzeba tracić czasu na szukanie ubrań osobno dla siebie, osobno dla swojego męża i osobno dla dzieci. Wszystko, co najlepsze, są zebrane w jednym miejscu - sklepie internetowym PrintSalon - dla większej wygody, ale to nie wszystko. I nawet nie chodzi o to, że każdy projekt, który Ci się spodobał, może zostać nadrukowany na damskim, męskim i dziecięcym modelu. Wszystko jest o wiele bardziej interesujące.

Czy chcesz zrobić oryginalną niespodziankę dla swoich bliskich? Czy trzeba przypomnieć mężowi, że jesteście jednością? Czy lubisz nowe „family looks”? Czy planujesz rodzinną wycieczkę, spotkanie, sesję zdjęciową? Nie można obejść się bez tych kreatywnych kompletów koszulek dla całej rodziny od PrintSalon.

Co oferujemy:

  • sparowane nadruki dla zakochanych. Są to modele z połówkami serca, napisami, rysunkami lustrzanymi, które układają się w spełniony obrazek, gdy On i Ona stoją bardzo blisko;
  • modele dla męża i żony, nowożeńców i tych, którzy tylko przygotowują się do poważnego związku;
  • zestawy rodzinne dla taty, mamy i córki (syna) - rzeczy, które jednoczą całe pokolenia;
  • pozytywne opcje z napisami dla mamy i syna, mamy i córki. Ci, którzy noszą te koszulki, czują dumę ze swoich dzieci i są uważani za najfajniejsze matki wśród nastolatków ;
  • przewidzieliśmy opcję dla sióstr, ponieważ nie tylko bliźniaki mogą chodzić w podobnych ubraniach. Komplety dla sióstr, bez względu na wiek, wyglądają niezwykle uroczo i przypominają, kto jest najbliższą osobą na świecie.

Zdjęcia do druku są wykonane w różnych nastrojach. Jeśli nie lubisz prowokacyjnych obrazków, radzimy wybrać nadruki w romantycznym stylu. Śmielsze i bardziej otwarte osoby wolą humorystyczne napisy, które często przyciągają uwagę.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedniego nadruku dla siebie, zawsze możesz go wymyślić. Załaduj oferty przez aplikację „Kreator”, włącz wyobraźnię i twórz z przyjemnością.

Sklep internetowy PrintSalon nauczy jak oszczędzać

Komplety rodzinne dla par można kupić na zamówienie, a będzie to znacznie bardziej opłacalne niż chodzić po sklepach i oddzielnie wybierać ubrania dla męża, syna i córki. Cena koszulek nie jest wyższa niż średnie ceny w kolekcjach sezonowych. Ponadto, zwróć uwagę na darmową dostawę przy zamówieniach o wartości ponad 150 złotych, szybki termin realizacji i unikalny projekt, i zrozumiesz, dlaczego wiele gospodyń domowych dokonuje wyboru na naszą korzyść.

Sklep internetowy PrintSalon oferuje połączenie rodzinnych kompletów koszulek i nie tylko. Wykonamy na zamówienie bluzy z kapturem i spodnie dresowe dla krewnych, czapki z daszkiem, bluzy, koszulki bez rękawów. Ceramiczne kubki, naklejki, poduszki, plecaki i inne akcesoria zawsze będą przydatne w domu.

Planując uroczystość rodzinną, nie zapomnij kupić pięknych damskich koszulek z nadrukami dla siebie i swoich bliskich. Dzięki PrintSalon cała rodzina łatwo pozostanie modna.

WięcejMniej