Darmowa dostawa
przy zamówieniu
od 150 zł
 

Damskie koszulki nazwisko i numer

 

Produkt z obrazem nazwiska i numeru - oryginalny prezent

Współczesne młode pokolenie ma wyczucie stylu. Garderoba młodzieżowa często łączy elementy, które na pierwszy rzut oka wydają się niezgodne. Preferowane są wygodne i praktyczne rzeczy, a brakujące szczegóły dla harmonijnego połączenia są dodawane przez elementy dekoracyjne. Dziś moda młodzieżowa charakteryzuje się rewelacyjną demokracją. Odzież stała się jednym ze sposobów wyrażania siebie. Młodzi ludzie nieustannie poszukują nowych form i trendów w modzie. Jednym z ostatnich „znalezisk” są nadruki ze swoim nazwiskiem i numerem. Pełnią określoną funkcję komunikacyjną. W numerach można ukryć różne informacje - wiek, ulubiony lub szczęśliwy numer, datę urodzenia itp.

Damska koszulka z datą pierwszej randki może być wspaniałym prezentem dla twojej wybranki. To tylko jeden przykład, ale w rzeczywistości istnieje wiele opcji takich nadruków. Na stronie sklepu internetowego PrintSalon możesz uzyskać stylowe nowe rzeczy w bardzo atrakcyjnych cenach.

Proces twórczy tworzenia autorskiego nadruku

Bazą do drukowania są belgijskie koszulki produkowane marką Stedman. Spełniają wszystkie wymagania dzisiejszej mody, są wykonane z naturalnych tkanin, mają szerokie spektrum kolorów.

Korzystając z usługi „Twój nadruk”, możesz zamówić drukowanie gotowego autorskiego nadruku lub utworzyć go w aplikacji „Kreator”, gdzie bardzo łatwo jest wybierać bazy, załadowywać zdjęcia, wydrukować napisy. Z której z prezentowanych usług nie skorzystasz, na wyjściu otrzymasz gwarancję absolutnie wyjątkowego produktu, projektantem którego będziesz ty.

Kilka dni po złożeniu i opłaceniu zamówienia paczka z towarem dotrze w dowolne miejsce w Polsce pod wskazany adres. Dla większej wygody zapewniamy naszym klientom możliwość samodzielnego wyboru najwygodniejszych dla nich metod dostawy i płatności.

Kupowanie produktów z nadrukami podczas promocji i wyprzedaży to prawdziwa okazja do oszczędności. Zapisawszy się do newslettera witryny, będziesz otrzymywać informacje o wszystkich promocjach. Gwarantujemy nienaganną jakość naszych produktów i przestrzeganie wszystkich praw konsumentów. Mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości będziesz mógł docenić wszystkie zalety zakupów online na stronie sklepu internetowego PrintSalon.

WięcejMniej