Etui na Huawei P Smart

Silikonowe etui na telefony pełnią funkcję ochronną. Jednak akcesoria PrintSalon wyglądają bardzo oryginalnie ze względu na nietypowy design. Sklep internetowy wykonuje naniesienie obrazów na case na zamówienie. Otrzymujesz wyjątkowe etui. I w każdym zakątku Polski takie akcesorium nie jest trudne do zakupu dla modeli Huawei P Smart i P Smart Plus. Rozsądna cena i efektowny nadruk to główne zalety przydatnego prezentu na każdą uroczystość.

 

Etui ochronne na telefon: kaprys czy konieczność?

„Dlaczego potrzebuję silikonowego etui na smartfona? Przecież ukrywa piękno mojego nowego urządzenia! ” Ta opinia nie jest taka rzadka. Rzeczywiście producenci nowoczesnych smartfonów poświęcają wiele wysiłku, aby stworzyć elegancką obudowę, która mieni się w słońcu i zachwyca niezwykłymi odcieniami. I tym bardziej będzie szkoda, gdy ta piękna rzecz rozbije się o asfalt w pierwszym tygodniu.

Istnieją urządzenia, w których dodatkowa ochrona jest zapewniona przez dane techniczne. Ale Huawei P Smart nie jest jednym z nich. Jeśli więc zdecydujesz się na zakup tego świetnego nowoczesnego telefonu, natychmiast zadbaj o dodatkowe akcesoria ochronne.

Bezpieczeństwo i piękno dla smartfona Huawei

Istnieje sposób na ochronę telefonu przed uszkodzenia i podkreślenie jego doskonałości wizualnej. Sklep internetowy PrintSalon oferuje silikonowy case z własnym zdjęciem. Jest to ultra-cienkie, przezroczyste etui, które nie kryje, ale podkreśla elegancję linii Huawei P Smart.

Silikonowy case ochronny:

  • ściśle przylega do obudowy z tyłu i po bokach, pozostawiając dostęp do przycisków, aparatu i złączy;
  • łatwo zdejmuje się, myje się i dezynfekuje się w razie potrzeby;
  • pasuje idealnie do konkretnego modelu smartfona;
  • chroni urządzenie przed opryskami rogów, przypadkowymi zadrapaniami, pęknięciami i ścieraniem;
  • nie dopuszcza wnikanie pyłu, brudu do urządzenia, chroni przed tłustymi śladami i plamami;
  • eliminuje przegrzanie i zmniejsza szkodliwe oddziaływanie promieniowania ultrafioletowego.

Dodatkowe zalety tego akcesorium to niska cena i uniwersalny projekt. A jeśli chcesz zmienić zdjęcie, zawsze możesz zamówić pokrowiec z innym nadrukiem.

Jak stworzyć case ze zdjęciem

Sklep internetowy PrintSalon specjalizuje się w dekorowaniu odzieży i akcesoriów różnymi obrazami. Wiemy, jak zmienić przezroczystą obudowę smartfona w małe dzieło sztuki.

Przede wszystkim wybierz styl i temat obrazu. Ktoś chce jaśniejsze, inny woli delikatny pastel, trzeci eksperymentuje z grafiką minimalistyczną. Możemy zrobić wszystko!

Zdecydowałeś się na ogólny kierunek, podjąłeś decyzję, że będzie to krajobraz, zwierzę lub znak zodiaku? Następnie wybierz kolor podstawy.

Krok trzeci to obszar wydruku. Obraz może zajmować różne części powierzchni etui.

Czy chcesz stworzyć mini historię na case na telefon? Wyślij zdjęcie przez aplikację „Kreator”, dodaj napis i stwórz akcesorium ze swoim projektem!

Silikonowe etui z nadrukiem jest bardzo trwałe. Obraz nie blaknie, nie zmywa się, nie kruszy się podczas użytkowania. Oczywiście zdjęcie może się nudzić. Ale to nie jest problem, ponieważ w naszym sklepie internetowym zawsze możesz kupić kilka różnych produktów dla Huawei P Smart w przystępnej cenie.

Dla klientów PrintSalon jest system rabatowy i darmowa dostawa na terenie Polski przy zamówieniu powyżej 150 zł i ze 100% przedpłatą.

Case ochronny na smartfon z własnym projektem - praktyczność i oryginalność ponad wszystko!

 
WięcejMniej