Etui na Huawei P20

 

Ochrona dla ulubionego smartfona Huawei

Rozwój rynku doprowadził do pojawienia się nowej grupy produktów - akcesoriów mobilnych. Dzisiaj nie można zapewnić długotrwałego użytkowania telefonu, jeśli zapomnisz kupić do niego etui i folię.

Oczywiście znalezienie odpowiedniego smartfona nie jest łatwym zadaniem. Trzeba było spędzić dużo czasu, przeczytać opinie, przejrzeć wideo recenzje nowych produktów. Następnie odwiedzić sklep, aby zobaczyć, jak wygląda model, który Ci się spodobał, potrzymać go w dłoni i ocenić wygodę interfejsu.

Oczywiście po tych wszystkich kłopotach chce się kupić jakościowe akcesorium do urządzenia, ale w całkiem rozsądnej cenie. Jednocześnie musi spełniać wysokie standardy i mieć atrakcyjny wygląd.

Fajny silikonowy case bez przepłacania

Sklep internetowy PrintSalon jest gotowy pomóc każdemu klientowi zaoszczędzić energię i znaleźć idealną obudowę na telefon. Oferujemy świetne silikonowe etui do modelu Huawei P20 z następującymi właściwościami:

  • pozwalają swobodnie korzystać z aparatu i wszystkich przycisków;
  • zakrywają nie tylko tylny panel, ale także boczne;
  • ściśle przylegają do obudowy, w razie potrzeby są łatwo zdejmowane;
  • niezawodnie chronią smartfona przed uderzeniami, zarysowaniami, brudnymi rękami;
  • zapobiegają przedostawaniu się kurzu, drobnych śmieci i wilgoci do wnętrza urządzenia;
  • mają oryginalny projekt.

Katalog zawiera różne wersje nadruków do case'ow na telefon. Tutaj są prezentowane popularne tematy w różnych gatunkach. Ale znacznie ciekawiej jest wymyślać własny projekt. Można oferować dowolne pomysły, ponieważ doświadczeni projektanci firmy PrintSalon są gotowi do wykonywania zadań o dowolnej złożoności.

Aplikacja „Kreator” pozwala szybko przesłać zdjęcie bezpośrednio ze smartfona, dodać oryginalny napis, wybrać paletę kolorów. A następnie wysłać układ do wydrukowania, złożyć zamówienie i czekać na dostawę. Za kilka dni nowe etui silikonowe z unikalnym projektem zostanie dostarczone na adres do dowolnego zakątku Polski.

WięcejMniej