Darmowa dostawa
przy zamówieniu
od 150 zł
Wybierz temat nadruku:
 
To interesujące:
Jak ozdobić etui na telefon
Jak ozdobić etui na telefon

Etui na Apple iPhone 11 z nadrukiem

 

Żywe wrażenia z iPhone'a 11 zachowa etui

Nie wyobrażamy sobie życia bez smartfonów. A jeśli pojawi się nowy model wielofunkcyjny, kupujemy, mimo że cena jest wysoka. Chociaż współczesne smartfony nie są chronione przed uszkodzeniami, zarysowaniami, odpryskami i wytarciem. Aby uniknąć rozczarowania, zaleca się kupić etui ochronne razem z urządzeniem.

Czy uważasz, że takie akcesorium nie jest potrzebne do Apple iPhone'a 11 z mocną szklaną i aluminiową obudową? Czy w Polsce wszystkie sklepy oferują identyczny produkt? Przejrzyj katalog sklepu internetowego PrintSalon, a zobaczysz niedrogie, ale piękne i wysokiej jakościowe silikonowe case'y do tych lub innych modeli światowej marki.

Asortyment obejmuje obudowy z unikatowymi kolorowymi nadrukami, napisami i posiadające wszystkie niezbędne otwory na złącza i przyciski. Oryginalne akcesoria podkreślają stylowy wygląd drogiego iPhone'a, a także:

  • nie wyślizgują się z rąk;
  • zmiękczają uderzenia przy upadku;
  • nie pozwalają na zarysowania na obudowie;
  • zapobiegają dostawaniu się wilgoci.
  • łatwe do usunięcia i nie rozrywają się.

Elastyczne silikonowe etui na telefon są łatwe do usunięcia, nie rozrywają się i pozostają najpopularniejszą ochroną ze względu na ich trwałość i niski koszt. Często można je zmienić, wybierając kolor i nadruk według nastroju, pory roku lub święta.

Silikonowe case'y z nadrukami na każdy gust

Kreatywny zespół PrintSalon zawsze wychodzi naprzeciw klientom i stara się realizować wszystkie życzenia. Produkty z nadrukami świetnie nadają się jako prezenty dla dzieci i dorosłych - zachwycają i poprawiają humor. Do druku są tworzone zdjęcia na dowolny temat, więc znaleźć w katalogu nadruk, który podkreśla indywidualność osoby, nie powinno być trudne.

Do iPhone'a 11 możesz wybrać obrazki na temat: sport, hobby, zwierzęta, znaki zodiaku, sezony i inne. Strona zawiera obudowy ochronne z motywami noworocznymi, gratulacjami z okazji urodzin, 14 lutego, 8 marca i innych świąt. Czy chcesz model z nazwą swojego miasta, z lamą lub z pizzą? Proszę, wybieraj!

Możesz zamówić nadruk swojego nazwiska, imienia, daty urodzenia lub stworzyć układ projektu według własnego szkicu. Przejdź do aplikacji „Kreator”, wybierz podstawę, zastanów się, gdzie lepiej umieścić zdjęcie, a gdy będziesz zadowolony z rezultatu, dokonaj zakupu.

Nadruki są nakładane na silikonowe etui za pomocą specjalnych ekologicznych atramentów utwardzonych światłem UV, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, nie blakną, nie pękają, nie zmywają się.

Na stronie możesz również wybrać stylowe ubrania, kubki, naklejki i inne produkty ozdobione oryginalnymi obrazami i napisami. Wybierz nowe produkty i prezenty dla krewnych, ukochanych, przyjaciół, a jeśli cena zamówienia osiągnie określonej kwoty, zapłacimy za dostawę do dowolnego regionu Polski.

WięcejMniej

Najczęściej zadawane pytania o etui na apple iphone 11

etui na Apple iPhone 11 z nadrukiem na stronie printsalon.pl można kupić w cenie, która zaczyna się od 30 zł

Etui na Apple iPhone 11 z nadrukiem w przystępnych cenach można kupić na printsalon.pl

Ponieważ PrintSalon to:

- szybka dostawa na terenie całej Polski

- duży wybór produktów i nadruków

- możliwość stworzenia własnego projektu w Kreatorze produktów

- produkty tylko najwyższej jakości

- 473 prawdziwych opinii ze zdjęciami od zadowolonych klientów