Darmowa dostawa
przy zamówieniu
od 150 zł
Wybierz temat nadruku:
 
To interesujące:
Jak ozdobić etui na telefon
Jak ozdobić etui na telefon

Etui na Apple iPhone 6 Plus/6S Plus z nadrukiem

 

Etui do iPhone'a z ekskluzywnymi nadrukami

Case został wymyślony w celu ochrony obudowy smartfona przed uszkodzeniami mechanicznymi. Różne modele są wykonane z różnych materiałów, ale z pewnością jest przestrzegana zasada - produkt musi być wygodny i mieć atrakcyjny wygląd. W sprzedaży dzisiaj nie jest trudno znaleźć case dobrej jakości i różne modele: pokrowiec, kaburę, kieszonkę, futerał itp. Jednak wielu woli otrzymać akcesorium z niestandardowym wystrojem.

Takie, można powiedzieć, ekskluzywne produkty w postaci silikonowych etui znajdują się na stronie internetowej firmy PrintSalon. Jeśli chcesz kupić coś interesującego dla swojego iPhone'a 6 Plus lub 6S Plus, nie trzeba organizować prawdziwych zakupów na cały dzień. Ponadto trudno jest wybrać coś wyjątkowego na rynku lub w centrum handlowym. O wiele łatwiej jest zamówić oryginalny przedmiot przez Internet, oszczędzając przy tym znaczną kwotę.

Wybrać obudowę na telefon z kolorowym i nietypowym zdjęciem bez wychodzenia ze strefy komfortu – to bardzo kuszące. Używaj gotowych obrazów, których jest nieskończenie wiele w katalogu PrintSalon. Są one dystrybuowane według tematów. Za pomocą aplikacji „Kreator” można samodzielnie stworzyć szkic do druku, nawet bez zdolności artystycznych. Każdą ilustrację można uzupełnić clipartem lub napisać kilka słów w edytorze tekstu. Wszystko zależy od twoich preferencji i celów.

Pomimo jakości i ekskluzywności zaskoczą Cię rozsądne ceny, które są znacznie niższe niż w zwykłych sklepach takich akcesoriów. Ponadto etui do iPhone'a 6 Plus, a także 6S Plus, można zamówić w ciągu kilku minut. A jeśli trudno Ci wybrać tylko jeden produkt, weź kilka i uzyskaj rabat hurtowy. Opłacalne jest kupować kilka produktów z nadrukiem naraz. Ponieważ strona zawiera wiele przydatnych i wysokiej jakości produktów: bluzy z kapturem, koszulki bez rękawów, kubki, poduszki dekoracyjne, podkładki pod mysz i wiele innych.

Jak wybrać nadruk?

Nawet taka niepozorna rzecz, na pierwszy rzut oka, jak etui na telefon, może powiedzieć wiele interesującego o swoim właścicielu. Na przykład zdjęcie lwa lub pantery wybierają silne i potężne ludzi. Korona może oznaczać pompatyczność i arogancję. Czerwony kolor powie o gwałtownym i jaskrawym charakterze.

Zwróć uwagę, że często podczas spotkań z pracownikami lub przyjaciółmi spoglądasz nie tak wiele na telefon, jak na jego wystrój. Kolorowa ilustracja na obudowie jest bardzo atrakcyjna, dlatego wielu przedsiębiorców korzysta z takich produktów w celach reklamowych.

Na etui do iPhone'a można przedstawić:

  • wzory etniczne;
  • obrazy, które osobiście namalowałeś i sfotografowałeś;
  • karykatury i śmieszne powiedzenia;
  • logo, hasło Twojej firmy lub wezwanie do zakupu produktów;
  • lista osobistych pozytywnych cech.

To nie wszystkie opcje oryginalnego nadruku. Wybierając prezent dla bliskiej osoby, lepiej jest nie pisać gratulacyjnej przemowy, ale wydrukować na produkcie piękne zdjęcie domu lub wymarzonego samochodu.

PrintSalon - jakość ponad wszystko!

Pomimo przystępnej polityki cenowej sklep internetowy PrintSalon oferuje produkty wyjątkowo jakościowe. Materiał podstawy case'a jest trwały - nie łamie się ani nie pęka. Doskonale przylega do obudowy, nie zsuwa się, nie rozciąga. Tusze do drukowania mają niezbędne certyfikaty, dzięki czemu obrazy są bezpieczne nawet dla niemowląt.

Aby kupić nasze produkty, wystarczy złożyć zamówienie na stronie internetowej i nie jechać do specjalistycznych sklepów. Więcej o dostawie można przeczytać w odpowiedniej sekcji, która znajduje się pod każdym produktem. Bądź pewny, że zakup zostanie dostarczony w dowolne miejsce w Polsce.

Obudowy z niestandardowymi nadrukami i napisami – to stylowe produkty dla osób, które potrafią zaprezentować siebie i wyróżnić się w oryginalny sposób.

WięcejMniej

Najczęściej zadawane pytania o etui na apple iphone 6 plus/6s plus

etui na Apple iPhone 6 Plus/6S Plus z nadrukiem na stronie printsalon.pl można kupić w cenie, która zaczyna się od 30 zł

Etui na Apple iPhone 6 Plus/6S Plus z nadrukiem w przystępnych cenach można kupić na printsalon.pl

Ponieważ PrintSalon to:

- szybka dostawa na terenie całej Polski

- duży wybór produktów i nadruków

- możliwość stworzenia własnego projektu w Kreatorze produktów

- produkty tylko najwyższej jakości

- 473 prawdziwych opinii ze zdjęciami od zadowolonych klientów