Darmowa dostawa
przy zamówieniu
od 150 zł
Wybierz temat nadruku:
 
To interesujące:
Jak ozdobić etui na telefon
Jak ozdobić etui na telefon

Etui na Apple iPhone X/Xs z nadrukiem

 

Case’y z nadrukiem do iPhone'a X – dla koneserów stylu

I Ty też smucisz się, gdy przypadkowo zauważysz niewielką rysę na obudowie zupełnie nowego smartfona, zwłaszcza jeśli od zakupu nie minęło kilka miesięcy? Na szczęście tak się nie stanie, jeśli natychmiast kupisz wysokiej jakości etui. Powinno być nie tylko wygodne i praktyczne, ale także podkreślać twój wizerunek.

Sklepy z elektroniką i akcesoriami znajdują się na każdym kroku, a znaleźć oryginalny case na telefon nie jest łatwe. Musisz być cierpliwym, poświęć kilka godzin na wyszukiwanie. Ale nie rozpaczaj. Zobacz katalog sklepu internetowego PrintSalon. Tutaj znacznie prostsze jest zamówić świetny produkt w przystępnej cenie.

Aby obudowa miała kreatywny projekt, wybierz karykaturę, która Ci się spodobała i umieść ją na modelu wybranego produktu, korzystając ze specjalnej sekcji „Kreator”. Możesz użyć fajnych zdjęć z sekcji „Zwierzęta”, „Sport”, „Imiona” itp. Czy chcesz poczuć się w roli fajnego projektanta? Korzystając z naszej funkcjonalności, łatwo jest stworzyć wspaniały nadruk własnymi rękami!

Jaki nadruk wybrać?

Smartfon jest zawsze w polu widzenia przyjaciół, partnerów biznesowych i współpracowników, więc powinien nie tylko wyglądać solidnie, ale także podkreślać twój wizerunek. Case'y z oryginalnymi wzorami, jaskrawymi kolorami i obrazkami będą doskonałym dodatkiem do nowego urządzenia. Ponadto dobrze wybrany nadruk może otworzyć przed Tobą perspektywy w przyszłości.

Jaka ilustracja może stać się ekskluzywną?

  1. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i próbujesz znaleźć więcej klientów lub kupujących, niewątpliwie używaj akcesorium reklamowy – napisz na nim hasło swojej firmy. Można to łatwo zrobić za pomocą edytora tekstu, który znajduje się bezpośrednio na stronie.
  2. Czy często spotykasz się z partnerami biznesowymi? Obraz powinien powielać twoje kwalifikacje zawodowe. Czy jesteś zaangażowany w sprzedaż artykułów gospodarstwa domowego? Przedstaw sprzęt, z którym pracujesz.
  3. iPhone może motywować. Jeśli starasz się pozbyć się złych nawyków, napisz na obudowie urządzenia: „Sport to zdrowie” lub „Nigdy się nie poddawaj” itp.

Na silikonowej obudowie łatwo jest wydrukować zdjęcie rodzinne lub rysunek dziecka - taka wersja będzie doskonałym prezentem dla mamy lub babci.

Optymalne ceny ekskluzywnych etui

Bezproblemowo wydrukujemy dowolny obrazek, zdjęcie, wzór na akcesorium. Z pewnością nie znajdziesz takiego produktu na rynku lub, co jest gorsze, w rękach współpracownika. A co najważniejsze: nie przepłacasz za wyjątkowość towaru. Wręcz przeciwnie, w sklepie internetowym PrintSalon można kupić prezenty i przydatne rzeczy, świetnie oszczędzając pieniądze. Wymyśloną ilustrację można łatwo umieścić na kubku, bluzie z kapturem, poduszce, a nawet plecaku. Kilka rzeczy z jednakowymi nadrukami wyglądają stylowo, modnie i bogato. Przyjemny bonus – zakup hurtowy pozwala otrzymać świetny rabat. Możesz złożyć zamówienie w dowolnej miejscowości w Polsce.

Wszystkie produkty są nienagannej jakości. Silikon, z którego wykonane są case'y, zachwyca swoją trwałością, nie łamie się z powodu nieprawidłowego dotknięcia, i dobrze trzyma się na telefonie. Nie zasłania przycisków i głośników. Do drukowania używamy wyłącznie certyfikowanych pigmentów, które nie szkodzą zdrowiu nawet dziecka. Twoje dziecko będzie mogło bezpiecznie bawić się smartfonem, nie zarysowawszy jego obudowę.

Jaskrawe etui do iPhone'a X lub Xs pomoże Ci stworzyć nienaganną reputację, podkreślić swoje zalety. PrintSalon ułatwia osiągnięcie sukcesu!

WięcejMniej

Najczęściej zadawane pytania o etui na apple iphone x/xs

etui na Apple iPhone X/Xs z nadrukiem na stronie printsalon.pl można kupić w cenie, która zaczyna się od 30 zł

Etui na Apple iPhone X/Xs z nadrukiem w przystępnych cenach można kupić na printsalon.pl

Ponieważ PrintSalon to:

- szybka dostawa na terenie całej Polski

- duży wybór produktów i nadruków

- możliwość stworzenia własnego projektu w Kreatorze produktów

- produkty tylko najwyższej jakości

- 473 prawdziwych opinii ze zdjęciami od zadowolonych klientów