Darmowa dostawa
przy zamówieniu
od 150 zł
Wybierz temat nadruku:
 
To interesujące:
Jak ozdobić etui na telefon
Jak ozdobić etui na telefon

Etui na Apple iPhone XR z nadrukiem

 

Idealny case do iPhone'a na każdy dzień

IPhone XR to coś więcej niż telefon komórkowy. Wszystko, co Apple oferuje swoim miłośnikom, jest wykonane w najwyższej jakości. Przede wszystkim jest to urządzenie o wysokim standardzie, a nie prosty przyrząd do telefonowania i łączenia się z Internetem. Wielu wybiera markę, biorąc pod uwagę dobre wrażenie, nienaganny projekt i doskonałą wydajność, świetne zdjęcia i klarowność dźwięku w głośniku.

Ale sklep internetowy PrintSalon oferuje do niego świetne akcesoria, bez których niemożliwe jest zapewnienie długotrwałego działania nawet urządzenia bardzo wysokiej jakości. Naszym zdaniem case ochronny na obudowie powinien wyglądać nie mniej godnie. Nie oznacza to jednak, że zdecydowanie powinieneś kupić czegoś zbyt drogiego. Silikonowe etui do iPhone'a XR mają swoje zalety. Najważniejsze jest w oryginalnych zdjęciach, które można wybrać według własnego gustu.

Firma wykona nadruki na obudowach silikonowych za pomocą specjalnego sprzętu i atramentów UV. Cały proces drukowania trwa nie dłużej niż 15 minut. Ale wynik jest doskonały. Produkt jest niedrogi, a wielu klientów woli złożyć zamówienie na kilka kopii jednocześnie, aby w razie potrzeby je zmieniać.

Jakie zdjęcie jest zwykle wybierane do etui?

Wybór zdjęcia do druku nie jest łatwym zadaniem. Ponadto sklep internetowy PrintSalon zawiera bardzo duży zestaw obrazków, z których należy wybrać jeden lub więcej. Jeśli trudno Ci zdecydować, które zdjęcie chcesz przedstawić na obudowie, oto kilka przydatnych wskazówek:

  • skorzystaj z katalogu wyszukiwania do case'ow na telefon. Wszystkie rysunki w nim są posortowane według tematów. Dzięki temu możesz od razu określić, które tematy Cię nie interesują i zaoszczędzić czas, nie przeglądając ich;
  • zastanów się, czy chcesz otrzymać zwykły nadruk, czy coś specjalnego. Zwróć uwagę, że obraz drukowany na silikonu jest jaskrawy, skuteczny i wygląda tak nietypowo, że z pewnością będzie przyciągał wzrok;
  • jeśli wiesz, co chciałbyś wydrukować, ale nie znalazłeś podobnego zdjęcia wśród gotowych nadruków użyj aplikację „Kreator”. Jest to wygodny formularz online, w którym możesz samodzielnie stworzyć szkic przyszłego nadruku, przesłać zdjęcie lub napis z telefonu lub komputera. Wykonamy ekskluzywny projekt według Twojego układu. I drugiego takiego etui nie znajdziesz ani w Polsce, ani na całym świecie.

Druk na obudowach ochronnych odbywa się za pomocą certyfikowanych ekologicznych atramentów, więc kupując akcesorium, nie musisz się martwić o swoje zdrowie.

Obudowa ochronna z nadrukiem to świetna pamiątka

Produkty mogą stać się wspaniałym prezentem dla rodziny, przyjaciół lub współpracowników. Jeśli zastanowić się wcześniej, co jest interesujące i bliskie dla każdego z nich, zrobimy odpowiednie pamiątki dokładnie do wyznaczonego przez Ciebie terminu. Prezent, który łączy użyteczną rzecz i uwagę do osobowości człowieka, dla którego jest przeznaczony, może być uważany za idealny i naprawdę nie ma ceny.

Silikonowe etui do IPhone’a XR z nadrukami, które kupisz na naszej stronie internetowej, będą nie tylko chroniły obudowę urządzenia, ale także staną się odzwierciedleniem twoich zainteresowań, pomysłów i poglądów na życie. Uczyń smartfona kontynuacją Twojego osobistego stylu - użyj oryginalnych silikonowych case'ow od PrintSalon.

WięcejMniej

Najczęściej zadawane pytania o etui na apple iphone xr

etui na Apple iPhone XR z nadrukiem na stronie printsalon.pl można kupić w cenie, która zaczyna się od 30 zł

Etui na Apple iPhone XR z nadrukiem w przystępnych cenach można kupić na printsalon.pl

Ponieważ PrintSalon to:

- szybka dostawa na terenie całej Polski

- duży wybór produktów i nadruków

- możliwość stworzenia własnego projektu w Kreatorze produktów

- produkty tylko najwyższej jakości

- 473 prawdziwych opinii ze zdjęciami od zadowolonych klientów