Darmowa dostawa
przy zamówieniu
od 150 zł
Wybierz temat nadruku:
 
To interesujące:
Jak ozdobić etui na telefon
Jak ozdobić etui na telefon

Etui na Apple iPhone 7 Plus z nadrukiem

 

Oryginalne etui do iPhone'a 7 Plus – dla tych, którzy podążają za trendami

Wybierając case na telefon, zwróć uwagę nie tylko na jakość, ale także na projekt, aby pasował do stylu, harmonizował z paletą kolorów ubrań. Zgódź się, stylowy iPhone 7 Plus w nietypowej obudowie natychmiast znajdzie się w polu widzenia innych. Ale gdzie szukać akcesorium o doskonałej jakości i z nietypowymi nadrukami?

Jeśli przypuszczasz, że w specjalistycznych zwykłych sklepach, szybko się rozczarujesz. Tam tylko wygodnie jest określić, jakiego rodzaju etui potrzebujesz: książkę, pokrowiec, kaburę, bumper, sportowe itp. Ale wybrać produkt z unikalnym projektów wśród typowych produktów jest niezwykle trudnie. Istnieje bardziej spokojna i nowoczesna metoda uzyskania ekskluzywnego produktu – odwiedzić sklep internetowy.

Na stronach PrintSalon można złożyć zamówienie oryginalnego produktu w ciągu kilku minut! Aby to zrobić, wystarczy wybrać odpowiedni nadruk w katalogu i przenieść go do aplikacji „Kreator”. Następnie warto umieść szkic na układzie i trochę go zedytować. W razie potrzeby w edytorze możesz łatwo skorygować paletę kolorów przyszłego nadruku. Tam można uzupełnić szkic obiektami tematycznymi, zedytować tło. Takiego obrazku z pewnością nie znajdziesz na rynku.

PrintSalon – sklep internetowy Twoich możliwości!

Za pomocą ochronnego pokrowca na obudowę możesz uzupełnić swój wizerunek, podkreślić hobby, reklamować umiejętności, żeby znaleźć podobnie myślących ludzi lub kupujących. Nie możesz sobie nawet wyobrazić, jakie perspektywy będziesz mógł odzyskać, jeśli wybrać odpowiednie zdjęcie na case!

Na co zwrócić uwagę?

  • Motywujące frazy. Czy ciężko jest Ci zmusić się do zrobienia czegoś? Korzystając z funkcji edytora tekstów aplikacji "Kreator", dodaj kilka słów: „Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić” lub „Nasze szczęście zależy od nas samych” itp. Możesz skorzystać z powiedzeń znanych filozofów i myślicieli.
  • Pozytywne zdjęcia. Karykatury bardzo poprawiają humor i dodają otuchy. Podstawę można wziąć na stronach katalogu, w sekcji „Śmieszne ilustracje”, a następnie uzupełnić napisem lub clipartem.
  • Jeśli prowadzisz własną działalność – szyjesz odzież, szydełkujesz lub robisz biżuterię, sfotografuj egzemplarz, i otrzymasz etui z tym zdjęciem.
  • Dla ludzi biznesu jako nadruk nadaje się logo lub slogan ich firmy.

Nie zapominaj, że zdjęcie będzie mogło powiedzieć o tobie znacznie więcej niż myślisz. Kupić oryginalne produkty z nadrukami jest teraz łatwo w każdym przedmieściu. Najważniejsze jest, aby zrozumieć, czego chcesz i w jakim celu.

Case'y dla stylowych osób

Niewątpliwie już zauważyłeś, że cena produktów z ekskluzywnym projektem na stronie PrintSalon jest dość przystępna. Sklep internetowy oferuje swoim klientom korzystną propozycję: już na drugą rzecz z tym samym nadrukiem udzielana jest zniżka. Organizowane są promocje i wyprzedaże.

Każdy produkt jest dobrej jakości. Obudowa silikonowa jest elastyczna i wygodna, idealnie pasuje do telefonu. Materiał jest trwały, dzięki czemu doskonale chroni smartfon iPhone 7 Plus przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jednocześnie nadruk na nim trwa bardzo długo. Ze szczególną ostrożnością wybieramy tusze do druku. Wszystkie farby są certyfikowane, nie zawierają szkodliwych substancji, które mogą wywoływać pojawienie się alergii. Dlatego na stronie często zamawiają rzeczy dziecięce z jaskrawymi zdjęciami.

W katalogu znajdziesz nie tylko przydatne i niezbędne towary, ale także wspaniałe prezenty na 8 marca, urodziny, 14 lutego. Oferujemy ubrania, plecaki, czapki z daszkiem i wszelkiego rodzaju akcesoria. Wielu mieszkańców Polski stało się stałymi klientami PrintSalon.

WięcejMniej

Najczęściej zadawane pytania o etui na apple iphone 7 plus

etui na Apple iPhone 7 Plus z nadrukiem na stronie printsalon.pl można kupić w cenie, która zaczyna się od 30 zł

Etui na Apple iPhone 7 Plus z nadrukiem w przystępnych cenach można kupić na printsalon.pl

Ponieważ PrintSalon to:

- szybka dostawa na terenie całej Polski

- duży wybór produktów i nadruków

- możliwość stworzenia własnego projektu w Kreatorze produktów

- produkty tylko najwyższej jakości

- 473 prawdziwych opinii ze zdjęciami od zadowolonych klientów