Darmowa dostawa
przy zamówieniu
od 150 zł
Wybierz temat nadruku:
 
To interesujące:
Jak ozdobić etui na telefon
Jak ozdobić etui na telefon

Etui na Apple iPhone 8 Plus z nadrukiem

 

Niezwykłe etui do iPhone'a w przystępnej cenie

Sklep PrintSalon zawiera solidne i przydatne przedmioty ozdobione oryginalnymi nadrukami na każdą okazję. Na przykład case'y na telefony będą wspaniałym prezentem, jeśli umieścisz na nich specjalne zdjęcie lub obrazek znaczeniowy z napisem.

Wygodna funkcjonalność działa na stronach witryny, co pozwala klientom wypróbować się w roli kreatywnego projektanta. Każdy będzie mógł stworzyć własny nadruk. I nie trzeba już chodzić po sklepach, aby znaleźć specjalną obudowę. Wystarczy zrobić filiżankę aromatycznej kawy, usiąść wygodnie na miękkiej kanapie i wybrać interesujące zdjęcie z katalogu sklepu internetowego. Będziesz potrzebować nie trzech godzin, ale kilka minut, aby stworzyć szkic i zamówić towar. Zakupione u nas akcesorium nie tylko spodoba się, ale będzie miało taką treść i kolor, o jakich od dawna marzysz.

Składając zamówienie na produkt nie spiesz się opuścić stronę. Być może zaimponuje tobie inny produktu z podobnym zdjęciem. Nawiasem mówiąc, zestaw kilku produktów otrzymasz w promocyjnej cenie. Im więcej produktów chcesz kupić, tym bardziej znaczący będzie rabat.

Ekskluzywny produkt to jest standard dla PrintSalon

Kupując plastikowe etui, staramy się wybrać bardziej oryginalny egzemplarz: z jaskrawymi kolorami, wyraźnie określonymi konturami, piękną kompozycją. W produkcji PrintSalon wykorzystuje nowoczesny sprzęt, który przenosi ilustrację na wybrany produkt, zgodnie z wysokimi standardami i z dokładnością do 1mm. Kupującemu wystarczy wybrać zdjęcie, przesłać je do aplikacji „Kreator” i umieścić na układzie produktu.

Gdzie znaleźć oryginalny obrazek?

  • Czy masz ulubione zdjęcie na smartfonie? Użyj je jako nadruk!
  • Narysuj szkic i sfotografuj. Może to być po prostu obraz lub produkt, który sam stworzyłeś.
  • Czy lubisz sentencje motywacyjne? Można je łatwo napisać w specjalnym edytorze tekstów, decydując o kolorze znaków i układzie linii.
  • Czy chcesz zaoszczędzić czas? Użyj gotowych zdjęć z katalogu sklepu i uzupełnij je za pomocą clipartów lub napisów.

Wszystkie elementy obrazku na układzie są łączone za pomocą kursora. Możesz zamienić je miejscami, dostosować rozmiar. Druk wysokiej jakości o dowolnej złożoności zostanie wykonany na produkcie bez wad.

Do sklepu internetowego po solidny towar

Wydaje ci się, że sklep internetowy PrintSalon ma zbyt niskie ceny i za takie pieniądze nie będziemy w stanie oferować rzeczy wysokiej jakości? Nie wątp, produkty zakupione od nas będą trwać bardzo długo. Silikonowe case'y ściśle przylegają do obudowy stylowego iPhone'a 8 Plus, nie zakrywając niezbędnych przycisków i głośnika. Są niezwykle wygodne w użyciu - elastyczne, trwałe i niezawodne.

Szczególną uwagę przywiązuje się do farb drukowych: są odporne na promienie UV, nie ścierają się z czasem. Firma stosuje wyłącznie certyfikowane materiały, które nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia.

Teraz oryginalne etui z ekskluzywnym nadrukiem można zamówić w dowolnym miejscu w Polsce. Przyda się jako praktyczny prezent. Albo stanie się wizytówką, a może talizmanem!

WięcejMniej

Najczęściej zadawane pytania o etui na apple iphone 8 plus

etui na Apple iPhone 8 Plus z nadrukiem na stronie printsalon.pl można kupić w cenie, która zaczyna się od 30 zł

Etui na Apple iPhone 8 Plus z nadrukiem w przystępnych cenach można kupić na printsalon.pl

Ponieważ PrintSalon to:

- szybka dostawa na terenie całej Polski

- duży wybór produktów i nadruków

- możliwość stworzenia własnego projektu w Kreatorze produktów

- produkty tylko najwyższej jakości

- 473 prawdziwych opinii ze zdjęciami od zadowolonych klientów