Etui na Samsung A40

 

Etui z nadrukiem - bezpiecznie i pięknie

Urządzenia nowej generacji wyróżniają się wielofunkcyjnością i projektem. Ale nawet drogi smartfon nie jest odporny na zanieczyszczenia, uszkodzenia, może upaść, zmoknąć, pokryć się pęknięciami lub zarysowaniami. Dlatego producenci zalecają kupować akcesoria ochronne do urządzeń. Najbardziej przystępnymi i powszechnymi są silikonowe case'y, które można kupić w sklepie internetowym PrintSalon.

Dostępne są obudowy na wszystkie popularne modele, a jeśli masz szczęście być właścicielem Samsung Galaxy A40, w katalogu są egzemplarze i do niego. Nasze produkty mają nie tylko elastyczność, trwałość, niską cenę, ale także unikalny projekt. Przezroczyste lub czarne podstawy są zdobione wyraźnymi zdjęciami i fajnymi napisami na różne tematy.

Projektanci wiedzą, jak zaskoczyć dorosłych i dzieci, i starają się, aby każdy klient mógł wybrać odpowiednią opcję z nadrukiem. Nie ograniczamy wyobraźni klientów i oferujemy wiele różnych obrazów do druku. Asortyment obejmuje zdjęcia zwierząt i kwiatów, znaki zodiaku, gratulacje z okazji świąt i inne ciekawe obrazki.

Strona jest dostępna przez całą dobę, więc oglądaj produkty i składaj zamówienie, kiedy tylko zechcesz. Zakup online zajmie tylko kilka minut, a etui będzie służyć wiele lat.

Spektakularne nadruki do stylowego smartfona Samsung

Aby stworzyć modny wizerunek, ważne są wszystkie szczegóły: ubrania, buty i akcesoria. Case'y z nadrukiem od PrintSalon podkreślą oryginalny projekt Galaxy A40. Stylowe i kolorowe akcesoria na telefon poprawią Tobie humor i przyciągną uwagę innych.

Dostępne są również okładki ochronne na obudowy innych modeli urządzeń. Takie atrakcyjne akcesoria będą idealne jako prezenty na każde święto. Nadruki są gromadzone w sekcjach tematycznych, więc, wiedząc, czym interesuje się przyjaciel, ukochana osoba, krewny, możesz łatwo wybrać zdjęcie do jego smartfona.

Jeśli chcesz zrobić niespodziankę, podaruj produkty ozdobione własnym obrazem. Mogą to być osobiste zdjęcia lub piękne obrazki z ekskluzywnym napisem. Kupujący mogą samodzielnie stworzyć układ nadruku w aplikacji „Kreator”, korzystając z jasnych wskazówek. Indywidualne zamówienie jest wykonane tak szybko jak inne.

Powierzchnia silikonowa jest idealna do druku UV. Atramenty utwardzane światłem UV szybko wysychają, zachowując wszystkie odcienie i szczegóły obrazów. Nadruki są odporne na wilgoć, promieni słoneczne, uszkodzenia mechaniczne, a także nie wpływają na zdrowie człowieka.

Kupowanie na stronie PrintSalon przyniesie wiele przyjemnych chwil:

  • szeroki asortyment;
  • indywidualne podejście do klienta;
  • dostęp przez całą dobę;
  • przystępne ceny;
  • darmowa dostawa towarów na kwotę ponad 150 złotych po Polsce.

Wybieraj silikonowy case do Samsung Galaxy A40 z nadrukiem według własnego gustu, a za kilka dni będziesz mógł zachwycać się jego pięknem. 

WięcejMniej