Darmowa dostawa
przy zamówieniu
od 150 zł
Wybierz temat nadruku:
 
To interesujące:
Jak ozdobić etui na telefon
Jak ozdobić etui na telefon

Etui na Samsung A9 2018 z nadrukiem

 

Etui ochronne: jak dokonać właściwego wyboru

Dziś rynek etui na telefon w Polsce jest taki duży, jak asortyment smartfonów. Możesz kupić model na każdy gust, wybrać producenta, markę, model i konfigurację. Łatwo jest również klasyfikować akcesoria: według ceny (od drogiego do taniego), według materiału (ze skóry, tekstyliów, plastiku, szkła, silikonu). Wybór zależy od możliwości i gustu kupującego.

Każda kategoria obudów na telefon ma swoje zalety i wady. Modele skórzane - odpowiednie dla osób dbających o niezawodność. Jednocześnie są znacznie droższe niż analogi i wyglądają raczej konserwatywnie. Plastikowe case są tańsze, prezentowane w różnych jaskrawych, interesujących kolorach, ale nie są trwałe, mogą pęknąć lub utracić swój kształt pod wpływem temperatury.

Po dokładnym przestudiowaniu wszystkich ofert sklep internetowy PrintSalon przedstawia najlepszy wybór dla Samsung Galaxy A9 2018 - silikonowe ochronne etui. Produkty wykonane z tego materiału polimerowego charakteryzują się wysoką trwałością i elastycznością, mają wiele zalet:

  • nie tracą kształtu, ściśle przylegają do obudowy smartfona i dają łatwy dostęp do przycisków funkcyjnych;
  • trwałość materiału pozwala niezawodnie chronić urządzenie przed uderzeniami na twarde powierzchnie, różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi;
  • niska cena umożliwia zakup kilku modeli jednocześnie;
  • powierzchnia silikonowa stanowi doskonałą podstawę do drukowania. Obraz jest jaskrawy, kontrastowy, bardzo trwały, z wyraźnym konturem. Kolory dokładnie powtarzają szkic. Taki nadruk jest odporny na promieniowanie ultrafioletowe, działanie chemiczne, nie niemożliwie jest go odkleić, a tym bardziej zarysować.

Spróbuj złożyć zamówienie na ekskluzywny nadruk. W sklepie PrintSalon można użyć aplikacji „Kreator”. Wybieraj opcję, która Ci się spodobała, z katalogu sklepu internetowego lub prześlij swój obraz. Osobiste zdjęcie, oryginalny napis, reklama Twojej firmy, logo, fajny obrazek - wszystko to może stać się podstawą do druku. Wybierz pomysł, a my nadrukujemy go na powierzchni produktu.

Firma PrintSalon to niezawodny partner

Za każdym razem, wykonując wniosek, dbamy o interesy klientów. Ważne jest dla nas nie tylko dokładne spełnienie wszystkich życzeń, ale także dotrzymać uzgodnionych wcześniej terminów. W sklepie internetowym PrintSalon można zamówić unikalne produkty w cenach hurtowych. Dostawa w Polsce trwa kilka dni.

Zadowoleni klienci potwierdzają w recenzjach, że na nas można polegać. Wybieraj fajny case do swojego Samsung Galaxy A9 i bądź pewny, że nigdzie nie znajdziesz najlepszego stosunku jakości do ceny.

 
WięcejMniej

Najczęściej zadawane pytania o etui na samsung a9 2018

etui na Samsung A9 2018 z nadrukiem na stronie printsalon.pl można kupić w cenie, która zaczyna się od 30 zł

Etui na Samsung A9 2018 z nadrukiem w przystępnych cenach można kupić na printsalon.pl

Ponieważ PrintSalon to:

- szybka dostawa na terenie całej Polski

- duży wybór produktów i nadruków

- możliwość stworzenia własnego projektu w Kreatorze produktów

- produkty tylko najwyższej jakości

- 473 prawdziwych opinii ze zdjęciami od zadowolonych klientów