Etui na Samsung J6 Plus 2018

 

Oryginalne etui bez przepłacania

Smartfon Samsung Galaxy J6 - wielofunkcyjne nowoczesne urządzenie wyposażone w czułe czujniki i aparaty najnowszej generacji. Smukła obudowa i wyświetlacz wymagają niezawodnej ochrony. Tylko wybrawszy specjalny case na telefon, możesz nie obawiać się, że przydarzą mu się nieprzyjemne niespodzianki.

Prawidłowo wybrana okładka mobilna pomaga chronić urządzenie przed szeregiem problemów:

  • brud, odciski palców i plamy;
  • przypadkowe upadki, uderzenia i pęknięcia;
  • rysy i odpryski na panelach bocznych;
  • małe śmieci, kurz, wilgoć;
  • przegrzanie i nagłe ochłodzenie.

Etui ochronne powinno idealnie pasować do konkretnego modelu telefonu. Więc rozpocznij wyszukiwanie w katalogu z sekcji, w której oferujemy opcje dla J6 Plus, wydanego w 2018 roku.

PrintSalon oferuje asortyment silikonowych case'ow z obrazami na dowolny temat. Niezawodnie pasują do obudowy telefonu, nie tworząc dodatkowej objętości i zachowując wygodny dostęp do przycisków funkcyjnych. Telefon wygodnie leży w dłoni, nie wyślizga się i nie spadnie na asfalt w najbardziej nieodpowiednim momencie.

Odwiedziwszy nasz sklep internetowy, nie wątp, że znajdziesz tutaj odpowiedni produkt w bardzo przystępnej cenie. Większość klientów rozumie, że nie ma sensu przepłacać za zamówienie akcesorium mobilnego od producenta. O wiele bardziej opłaca się kupić zwykłą obudowę dobrej jakości i nanieść na niej interesujący nadruk. W ten sposób otrzymasz unikalny produkt z designerskim zdobieniem, który w pełni odpowiada gustom i preferencjom właściciela, ponadto, w krótkim czasie.

Jak wybrać nadruk na case na telefon

Na życzenie klienta, przy użyciu druku UV, tworzymy dowolny projekt na silikonowej podstawie. Katalog strony zawiera wiele oryginalnych pomysłów stworzonych przez projektantów.

Może sam jesteś pełen kreatywnych pomysłów, które chciałbyś narysować? Spróbuj samodzielnie stworzyć zdjęcie do druku. Pomoże w tym aplikacja „Kreator”. Stwórz układ, prześlij obraz, umieść napis i wybierz odpowiednie kolory. Okazuje się, że bycie projektantem jest takie fascynujące!

Wśród najpopularniejszych nadruków, cieszą się popytem zdjęcia na następujące tematy:

  • motywy patriotyczne;
  • samochody, rowery, sport, hobby;
  • humor, żarty, satyryczne napisy;
  • nazwy miast, nazwiska, memy internetowe.

Wybierając własną wersję zdjęcia do okładki na telefon, pamiętaj, że nowoczesna technika druku tworzy jaskrawe i trwałe obrazy. Znajome urządzenie będzie wyglądało niezwykle efektownie i modnie. Jeśli dokładnie tego oczekujesz od etui z nadrukiem, zamów druk w sklepie internetowym PrintSalon, ponieważ tutaj znajdziesz najszerszy wybór zdjęć w całej Polsce.

 
WięcejMniej