Etui na Samsung S10

 

Absolutne bezpieczeństwo dzięki etui od PrintSalon

Każdego roku na rynku pojawiają się nowe modele smartfonów, które zadziwiają swoją wielofunkcyjnością i wyglądem. Ale aby urządzenie działało jak najdłuższej, kup dla niego case ochronny. Może być wykonany ze skóry, bambusa, plastiku, ale silikonowe etui stały się najbardziej popularne i niedrogie.

Wybierając akcesorium, zwróć uwagę na jego parametry i obecność wszystkich niezbędnych otworów, które powinny pasować do lokalizacji przycisków, złącz i aparatu urządzenia. Kupić idealną ochronę na telefon Samsung Galaxy S10 można w PrintSalon. Nasze case'y się wyróżniają:

  • unikalnym projektem;
  • elastycznością;
  • ekologicznością;
  • przystępną ceną.

Silikonowe etui ściśle przylega do obudowy, jest odporne na wilgoć i kurz, a także mocno trzyma się w dłoni, dzięki czemu stanowi idealną dodatkową osłonę na telefony nowej generacji Samsung.

W katalogu sklepu internetowego możesz wybrać etui na wszystkie popularne modele telefonów komórkowych, a także inne przydatne rzeczy. Wybieraj oryginalne czapki z daszkiem, winylowe naklejki, podkładki pod mysz, plecaki, kubki ceramiczne. Strona jest dostępna przez całą dobę, a wysłać zamówienie można w wolnym czasie.

Case'y na smartfony nowej generacji

Firma PrintSalon specjalizuje się w indywidualnym druku nadruków na odzieży i akcesoriach. Katalog zawiera wiele zdjęć na każdy gust. Obrazy i napisy nie tylko ozdabiają rzecz, ale także służą jako znak rozpoznawczy właściciela lub marki. Nadruki pomagają wyrazić światopogląd, przekazać emocje i pogratulować z okazji świąt w oryginalny sposób.

Zamów etui silikonowe do Samsung S10 z wizerunkiem zwierząt, roślin, z symbolami patriotycznymi, nazwami ulubionych miast itp. Wybór zdjęć jest taki szeroki, że nawet najbardziej wymagający klient z łatwością znajdzie odpowiednią opcję. Jeśli chcesz zrobić niespodziankę bliskiej osobie, stwórz model produktu z nadrukiem według własnego szkicu. W sekcji „Kreator” wybierz podstawę, prześlij obraz i dokonaj zakupu. Po dokonaniu przedpłaty, specjaliści wykonają druk i wyślą paczkę na podany adres.

Zdjęcia są nanoszone na silikonową obudowę za pomocą atramentów utwardzanych światłem UV. W rezultacie nadruki nie ścierają się, nie pękają i nie blakną.

Dobierz modną czapkę z daszkiem, plecak lub inne przedmioty jako zestaw. Rabaty są udzielane już na zakup drugiego produktu. Zamówienie na kwotę ponad 150 złotych jest dostarczone na koszt firmy do dowolnego zakątku Polski. Dokonaj wyboru i ciesz się pięknem unikalnych nadruków.

 
WięcejMniej