Darmowa dostawa
przy zamówieniu
od 150 zł
Wybierz temat nadruku:
 
To interesujące:
Jak ozdobić etui na telefon
Jak ozdobić etui na telefon

Etui na Samsung S8 z nadrukiem

 

Etui do Samsung Galaxy S8

To się stało! Trzymasz w rękach stylowy telefon Samsung. Długo oczekiwany prezent dla ciebie lub odwrotnie, kupiłeś go dla bliskiej osoby. W każdym razie o taką kosztowną rzecz należy odpowiednio zadbać. Jeden nieostrożny ruch, a Twój Galaxy S8 jest już pokryty pęknięciami na podłodze (bądźmy szczerzy: kto z nas nie upuszczał  telefon?). A ten wieczny konflikt „telefon - klucze”: i rysy na obudowie są gwarantowane. Na szczęście postęp dokonuje się nie tylko w rozwoju nowoczesnych telefonów, ale także w ochronie ich przed takimi przypadkami.

Case'y - to niezawodna ochrona, pomogą zachować bezpieczeństwo i niezawodność Samsunga, a jednocześnie są pięknymi akcesoriami. Jest to zawsze aktualny prezent, a także uniwersalny - przyda się na każdą okazję, czy to święto, czy po prostu zdecydowałeś zrobić komuś miłą niespodziankę bez powodu.

Jakie produkty można kupić na stronie

Sklep internetowy PrintSalon oferuje szeroki wybór akcesoriów ochronnych do telefonu. Wszystkie modele przedstawione na tej stronie są specjalnie zaprojektowane odpowiednio dla Samsung Galaxy S8, biorąc pod uwagę cechy urządzenia. Wykonane są z wysokiej jakości materiału, który, prawdopodobnie, będzie mógł służyć dłużej niż sam telefon. Zalety etui silikonowych:

  • chronią przed zarysowaniami i upadkami;
  • lekki i cienki materiał;
  • nie zasłaniają lampy błyskowej i aparatu;
  • zachowują dostęp do przycisków i złącz na obudowie;
  • istnieje możliwość zamówić druku swojego nadruku na produkcie.

W jednym modelu niezawodność i wygoda dla użytkownika są łączone w jak największym stopniu. Ponadto cechą naszego sklepu jest indywidualny obraz na życzenie klienta. Aby to zrobić, po prostu wyślij nam pożądany obraz lub zdjęcie. Jest jeszcze jedna interesująca opcja - skorzystać z aplikacji „Kreator” i stworzyć własny projekt produktu.

PrintSalon – sklep stylowych towarów z nadrukami

Zgódź się, że nie wszyscy będą zaskoczeni nowym modelem telefonu. Ale oryginalne i niepowtarzalne nadruki na case'ach mogą przyciągać wzrok przyjaciół i przypadkowych przechodniów. Ulubione zwierzęta, krajobrazy, kwiaty, samochody, wzory, a nawet własny rysunek lub napis - można wydrukować wszystko, co wyrazi Twoją oryginalność wobec innych, a co najważniejsze, będzie codziennie Cię cieszyło. Jednak cena akcesoriów ochronnych do smartfonów Samsung pozwala nie zastanawiać się nad wyborem, ale kupić kilka różnych etui jednocześnie - pasujących do nastroju. Zdjęcie jest odporne na słońce i wilgoć.

Jeśli nie masz czasu zastanawiać się, zaoferujemy duży wybór gotowych obrazów. Dla wygody umieściliśmy opcje zaprojektowane specjalnie dla Samsunga Galaxy S8 na jednej stronie. Case'y przedstawione w katalogu strony PrintSalon cechują się jaskrawą powłoką i wysokiej jakości wnętrzem - najlepsza ochrona na Twój telefon!

Otrzymać zamówienie można w dowolnym miejscu w kraju, geografią PrintSalon jest cała Polska. Bądź odważny - zaskocz siebie i innych jaskrawą, stylową i trwałą okładką na telefon. 

WięcejMniej

Najczęściej zadawane pytania o etui na samsung s8

etui na Samsung S8 z nadrukiem na stronie printsalon.pl można kupić w cenie, która zaczyna się od 30 zł

Etui na Samsung S8 z nadrukiem w przystępnych cenach można kupić na printsalon.pl

Ponieważ PrintSalon to:

- szybka dostawa na terenie całej Polski

- duży wybór produktów i nadruków

- możliwość stworzenia własnego projektu w Kreatorze produktów

- produkty tylko najwyższej jakości

- 473 prawdziwych opinii ze zdjęciami od zadowolonych klientów