Darmowa dostawa
przy zamówieniu
od 150 zł
Wybierz temat nadruku:
 
To interesujące:
Jak ozdobić etui na telefon
Jak ozdobić etui na telefon

Etui na Xiaomi Mi-6 z nadrukiem

 

Smartfon Xiaomi Mi6 potrzebuje twojej ochrony

Fakt, że spośród całej gamy opcji, wybrałeś dla siebie smartfon Xiaomi Mi6 charakteryzuje Cię jako nowoczesną, rozsądną, pragmatyczną osobę. Wolisz jakość, funkcjonalność za rozsądną cenę i nie widzisz sensu, by przepłacać za reklamę. Więc rozumiesz, że po zakupie równie ważne jest zastanowić się o akcesoria ochronne.

Zakup nowego urządzenia, który nie jest w planie, lub drogie naprawy w razie awarii są problemami, których można łatwo uniknąć, jeśli wcześniej kupić niezawodny case na telefon. Wybór opcji jest duży. Czasami tak bardzo, że na widok informacji, które należy przetworzyć, już z góry czujesz się zniechęconym. Gdzie znaleźć tyle czasu na chodzenie po centrach handlowych lub czytanie niekończących recenzji w Internecie? 

Firma PrintSalon - Twój asystent w wyborze etui

Specjaliści ze sklepu PrintSalon zbadali ten problem i doszli do wniosku, że spośród różnych form i modeli najbardziej uniwersalną opcją pozostaje klasyczny jednostronny case wykonany z wysokiej jakości silikonu.

Etui silikonowe to najlepsze połączenie ceny, jakości i możliwości funkcjonalnych:

  • chronią przed zarysowaniami, odpryskami, pęknięciami, uderzeniami w wyniku upadku;
  • chronią przed penetracją znikomej ilości wilgoci;
  • chronić przed zanieczyszczeniem i śmieciami;
  • ściśle przylegają do obudowy i bocznych stroń, nie ślizgają się w dłonie;
  • nie dodają dodatkowej objętości smartfonowi.

PrintSalon prezentuje opcje w kolorze czarnym i przezroczystym, ozdobione interesującym nadrukiem. Samodzielnie wybierasz temat zdjęcia, i tu pojawia się miejsce dla wyobraźni.

Przeniesienie obrazu do folii odbywa się za pomocą druku UV. Tusze polimerowe są nakładane i utwardzone jednocześnie pod wpływem promieniowania UV. Rezultatem jest jaskrawy obrazek z wyraźnym konturem, wyjątkowo odporny na wpływy chemiczne i mechaniczne.

Zaawansowany sprzęt pozwala na niemal 100% reprodukcję kolorów. Wszystkie materiały są certyfikowane, przyjazne dla środowiska, nie powodują alergii ani innych negatywnych reakcji. 

Jak wybrać temat zdjęcia?

Wybór nadruku będzie potrzebować spędzania czasu. Są ich oczywiście wiele, ale wygodny katalog i sortowanie według tematów mogą znacznie przyspieszyć ten proces. Zauważ, że zawsze możesz zamówić kilka wymiennych obudów na różne okazje. Ponadto w przypadku zamówień hurtowych obowiązuje specjalna cena. Wielu dobiera sobie kolekcję etui na telefon do różnych strojów, akcesoriów i okazji. Błyszczący case - do imprezy, nadruk na temat morza - do podróży na wakacje, model z logo firmy - do wydarzeń biznesowych i zdjęcie z ukochaną - do romantycznego nastrój.

Nie ma surowej zasady, że nadruk powinien być wyłącznie z katalogu online sklepu internetowego. Jeśli chcesz, możesz zamówić etui z obrazkiem według własnego gustu. Przejdź do aplikacji "Kreator", prześlij zdjęcie, dodaj napis, wybierz pasujący kolor i rozmiar czcionki. I otrzymasz gotowe akcesorium, które nie ma analogów i nie może mieć, ponieważ jest wykonany zgodnie z twoim osobistym projektem. Taka usługa nie będzie oferowana w zwykłych sklepach w Polsce.

Kupić oryginalne silikonowe obudowy na smartfon Xiaomi Mi6 w PrintSalon jest tak łatwo, że poradzi z tym sobie nawet dziecko. A wynik przekroczy wszelkie oczekiwania!

WięcejMniej

Najczęściej zadawane pytania o etui na xiaomi mi-6

etui na Xiaomi Mi-6 z nadrukiem na stronie printsalon.pl można kupić w cenie, która zaczyna się od 30 zł

Etui na Xiaomi Mi-6 z nadrukiem w przystępnych cenach można kupić na printsalon.pl

Ponieważ PrintSalon to:

- szybka dostawa na terenie całej Polski

- duży wybór produktów i nadruków

- możliwość stworzenia własnego projektu w Kreatorze produktów

- produkty tylko najwyższej jakości

- 473 prawdziwych opinii ze zdjęciami od zadowolonych klientów