Darmowa dostawa
przy zamówieniu
od 150 zł
Wybierz temat nadruku:
 
To interesujące:
Jak ozdobić etui na telefon
Jak ozdobić etui na telefon

Etui na Xiaomi Mi8 Lite z nadrukiem

 

Nowy wygląd telefonu Xiaomi Mi8 Lite

Smartfon jest dziś prawdopodobnie najczęściej używaną rzeczą w życiu codziennym. Zaczynamy rano od sprawdzenia poczty, a kończymy wieczór oglądaniem filmu lub czytaniem bloga. Przez cały dzień urządzenie znajduje się obok nas, co nazywa się: „jest na widoku”. Korzystamy z niego średnio do 100 razy dziennie.

Po częstym kontakcie każdy, nawet taki piękny i nietypowy model, jak Xiaomi Mi8 Lite, szybko staje znoszony i traci atrakcyjność. Jest jednak świetne rozwiązanie: odśwież wygląd swojego smartfona za pomocą nowego ochronnego etui z unikalnym zdjęciem. Takie modele można wybrać w bardzo konkurencyjnej cenie w sklepie PrintSalon.

Internet oczywiście zawiera wiele różnych ofert case'ow na telefony różnych marek. Ale w naszym sklepie zaoszczędzisz zarówno pieniądze, jak i czas, dzięki czemu uzyskasz designerski etui najwyższej jakości. Wykonany jest z elastycznego silikonu, dobrze przylega do obudowy, przyciąga uwagę innych efektownymi nadrukami.

Jak kupić case z własnym nadrukiem?

Prezentujemy dużą kolekcję różnych obrazków do druku. Wybierz jedną lub kilka opcji dla siebie, jako prezent, pamiątkę lub po prostu na zmianę w różnych okazjach.

Zdjęcie, nakładane na pokrowce silikonowe za pomocą druku UV, będzie jaskrawe i trwałe. Takiego akcesorium z nadrukiem można używać tak długo, aż zechcesz go wymienić na inny. Kupujący mogą złożyć zamówienie bez wychodzenia z domu. Każdy szkic przedstawiony w katalogu jest wyjątkowy na swój sposób. Dlatego etui z takim projektem będzie oryginalnym wyrazem osobistych nastrojów i poglądów.

Jeśli chcesz „narysować” coś absolutnie wyjątkowe na smartfonie, wymyśl projekt nadruku samodzielnie. Korzystając z aplikacji „Kreator”, nie jest trudno stworzyć układ według swojego pomysłu. Prosty interfejs pozwala:

  • przesłać ilustrację lub zdjęcie z osobistego archiwum;
  • umieścić napis, clipart, symbol na układzie;
  • wybrać odpowiednie czcionki;
  • eksperymentować z dopasowaniem kolorów.

Wieloletnie doświadczenie profesjonalistów i nowoczesny sprzęt, z którego korzystają projektanci firmy, stwarzają niemal nieograniczone możliwości. Umieść na obudowach obrazki w dowolnym stylu - od klasyki po pop-art, zdjęcia rodzinne, własne nazwisko, zaszyfrowany symbol lub ulubione powiedzenie. W rezultacie otrzymasz specjalną rzecz, która może należeć tylko do Ciebie i nikogo innego.

Wygodna obsługa sklepu PrintSalon

Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby klient w dowolnym mieście w Polsce (zarówno dużym, jak i małym) mógł wygodnie złożyć wniosek, dokonać płatności i zamówić dostawę. Przy zakupie na określoną kwotę firma ponosi koszty przesyłki. Dla klientów hurtowych zaczynają obowiązywać specjalne ceny wszystkich rodzajów towarów. Czas dostawy zależy od odległości.

Stali klienci składają zamówienia na ubrania, naczynia, plecaki i pamiątki w jednym wniosku. Ponieważ sklep internetowy PrintSalon ma szeroki wybór towarów. A ekskluzywne nadruki są specjalną cechą produktu. Nie będziesz rozczarowany jakością produktu i poziomem usług.

WięcejMniej

Najczęściej zadawane pytania o etui na xiaomi mi8 lite

etui na Xiaomi Mi8 Lite z nadrukiem na stronie printsalon.pl można kupić w cenie, która zaczyna się od 30 zł

Etui na Xiaomi Mi8 Lite z nadrukiem w przystępnych cenach można kupić na printsalon.pl

Ponieważ PrintSalon to:

- szybka dostawa na terenie całej Polski

- duży wybór produktów i nadruków

- możliwość stworzenia własnego projektu w Kreatorze produktów

- produkty tylko najwyższej jakości

- 473 prawdziwych opinii ze zdjęciami od zadowolonych klientów