Darmowa dostawa
przy zamówieniu
od 150 zł
Wybierz temat nadruku:
 
To interesujące:
Jak ozdobić etui na telefon
Jak ozdobić etui na telefon

Etui na Xiaomi Redmi 7 z nadrukiem

 

Etui ochronne na Xiaomi można kupić, siedząc w domu

Nie tylko nowy smartfon Xiaomi Redmi 7 może być świetnym prezentem dla bliskiej osoby, ale także niezbędne do niego akcesoria mobilne.

Gdy chodzi o ochronę, nie chce się oszczędzać. Ale jest to możliwe, jeśli zdecydujesz się kupić silikonowe case'y na telefony w sklepie internetowym PrintSalon. Tutaj są prezentowane modele akcesoriów doskonałej jakości z oryginalnym projektem i w bardzo przystępnych cenach.

Pokrowce są wykonane z silikonu przemysłowego i są trwałe. Z łatwością zapobiegają przedostawaniu się kurzu, pyłku, kropelek wilgoci do środka. A co najważniejsze, ochronią twój smartfon, jeśli nagle upuścisz go na twardą powierzchnię. W takim przypadku urządzenie nie boi się pęknięć i zadrapań, wytartej obudowy, odprysków po bokach ekranu.

Elastyczny case mocno przylega do obudowy przyrządu wielofunkcyjnego, ale w razie potrzeby można go również łatwo usunąć. Zachowuje swój kształt i nie rozciąga się. Silikon nie boi się uszkodzeń mechanicznych, nie blaknie na słońcu, nie pęka i nie traci swoich właściwości. To nowoczesny akcesorium, który zawsze się przyda.

Akcesoria z nadrukami od PrintSalon - świetny prezent

Jeśli szukasz czegoś, co można podarować bliskiej osobie z okazji określonej daty, a nawet po prostu, na poprawę humoru, zwróć uwagę na silikonowe etui. Zdobądź dobry prezent z wielu powodów:

  • jest to przydatna rzecz, która będzie użyteczna w każdym razie, nawet jeśli mąż, żona lub dziecko ma już obudowę na telefon;
  • idealnie pasuje do potrzebnego modelu;
  • możesz złożyć zamówienie na własny projekt z gratulacyjnym zdjęciem, napisem, pamiętną frazą.

Nawet za pomocą takiego małego prezentu można wyrazić swoją miłość, troskę, czułość w stosunku do osoby, dla której on jest przeznaczony. Najważniejsze jest wymyślić projekt, który odpowiadałby okazji i pasowałby do charakteru przyszłego właściciela.

Pomysły na nadruki gratulacyjne

Można wymyślić wiele pomysłów, jak ozdobić pokrowiec Xiaomi Redmi 7. Zebraliśmy kilka opcji:

  • napis, który brzmi jak komplement. Jak miło będzie uzyskać case ze słowami „Jesteś najlepszy!”, „Wierzę w Ciebie!”, „Najlepszy na świecie”. Szczególnie cenne jest zrobienie czegoś podobnego dla dziecka. Nastolatki często używają smartfonów, a takie etui ma na celu pomóc uczniowi wyróżnić się wśród rówieśników.
  • nadruk na temat hobby. W sekcji „Hobby” wybieraj odpowiedni obrazek lub napis. Jeśli sam nie znasz się na tym temacie, skonsultuj się z przyjaciółmi lub spróbuj obserwować osobę. Może jednocześnie zechcesz spróbować wędkowania, haftowania lub jazdy na rowerze.
  • portret lub zdjęcie właściciela smartfona. Należy go potajemnie wybrać z archiwum rodzinnego i przesłać na stronę za pomocą aplikacji „Kreator”. Niczego nie podejrzewający solenizant otrzyma ekskluzywną obudowę, której nikt inny nie ma w Polsce i na całym świecie.

Silikonowe etui ochronne będzie odpowiednim prezentem dla nauczycieli, trenera, partnerów biznesowych. Może być używany jako pamiątka firmowa, jeśli wykonać nadruk z logo Twojej firmy lub znaku towarowego. W sklepie internetowym PrintSalon można kupić unikalne produkty. Wszystko jest proste - zacznij fantazjować!

WięcejMniej

Najczęściej zadawane pytania o etui na xiaomi redmi 7

etui na Xiaomi Redmi 7 z nadrukiem na stronie printsalon.pl można kupić w cenie, która zaczyna się od 30 zł

Etui na Xiaomi Redmi 7 z nadrukiem w przystępnych cenach można kupić na printsalon.pl

Ponieważ PrintSalon to:

- szybka dostawa na terenie całej Polski

- duży wybór produktów i nadruków

- możliwość stworzenia własnego projektu w Kreatorze produktów

- produkty tylko najwyższej jakości

- 473 prawdziwych opinii ze zdjęciami od zadowolonych klientów