Fartuchy sezony

 

Stylowe fartuchy z nadrukami

Wyglądanie schludnie i wygodnie podczas gotowania i sprzątania jest łatwe, jeśli korzystać z fartucha. Prosty akcesorium, który jest obecnie używany w życiu codziennym, w kawiarniach, restauracjach, pojawił się w starożytnym Egipcie i symbolizował dobrobyt, dostatek i wysoki status społeczny. Nowoczesne fartuchy mogą być różnego projektu, ale modele z katalogu PrintSalon sprawią, że w kuchni poczujesz się jak król. Na stanie są fartuchy, z cech których będziesz zachwycony:

  • ozdobione oryginalnymi nadrukami;
  • lekkie, wygodne;
  • uszyte z przyjemnego w dotyku poliestru;
  • dobrze się piorą, nie marszczą się, nie blakną;
  • niewysoka cena.

Wysokiej jakości fartuchy z wyjątkowymi obrazkami od PrintSalon przypadną do gustu zarówno mężczyznom, jak i kobietom, będą świetnymi prezentami dla krewnych i przyjaciół na każdą okazję. W asortymencie są produkty z wizerunkami zwierząt, samochodów, zabytków, zakątków przyrody, z postaciami z bajek, znakami zodiaku oraz z innymi nadrukami.

Zakup w sklepie internetowym cieszy, że nie musisz wychodzić z domu, spędzać dużo czasu i wysiłku. Strona jest dostępna całodobowo, wirtualne działy zawierają wszystkie niezbędne informacje o towarach, zamówienie składa się w ciągu kilku minut. Duży wybór pozwoli z łatwością kupić fartuch według własnego gustu, a kreatywni ludzie mogą zaproponować własny projekt.

Oryginalne nadruki, aby utrzymać „dobrą pogodę” w domu

Firma PrintSalon poświęca dużo uwagi każdemu zamówieniu, dlatego u nas można kupić ubrania i akcesoria ze zdjęciami, których nie znajdziesz nigdzie indziej. W katalogu są wiele oryginalnych obrazków i fajnych napisów na różne tematy, a ich asortyment jest stale uzupełniany. Stosując nowoczesne metody druku i kreatywne podejście do pracy, nasi specjaliści zamieniają zwykłe koszulki, torby i inne produkty w niepowtarzalne designerskie rzeczy.

Uważasz, że w fartuchu trudno jest zaimponować? W stylowych produktach z katalogu PrintSalon na pewno będziesz wyglądał na kuchni,  jak na modowym wybiegu i będziesz czuł się swobodnie, jak na wakacjach. W dziale możesz wybrać fartuchy na wszystkie pory roku i zmieniać je w zależności od sezonu, zwłaszcza że przy zamówieniu powyżej 2 egzemplarzy udzielany jest rabat. Fajnie wyglądają fartuchy z kompozycjami dedykowanymi zimie, zachwycają jaskrawymi kolorami obrazki o lecie, inspirują napisy o wiośnie i tworzą przytulną atmosferę modele z serii „Jesień”.

Druk odbywa się certyfikowanymi atramentami, dlatego wizerunki wyraźnie wyróżniają się na śnieżnobiałym tle, nie blakną nawet po wielokrotnym praniu. Lubisz rysować i przygotowałeś szkic? Z przyjemnością zrealizujemy kreatywny pomysł w krótkim czasie. Stwórz makietę fartucha z własnym nadrukiem w Kreatorze, dokonaj przedpłaty, a już niedługo w Twojej kuchni pojawi się ekskluzywny produkt.

Sekret dobrego nastroju w szare dni i przy każdej pogodzie jest prosty: wystarczy kupić produkty z nadrukami w sklepie internetowym PrintSalon.

 
WięcejMniej