Fartuchy sport

 

Akcesoria z unikalnymi nadrukami

Pierwsze fartuchy pojawiły się w starożytnym Egipcie i były uważane za symbol bogactwa i wysokiej pozycji społecznej. Teraz takie akcesoria są używane głównie podczas gotowania, zakrywając ubrania przed brudem, plamami tłuszczu i sokiem.

Czy uważasz, że fartuch nie może być atrakcyjny i lepiej się bez niego obejść? Oceń niezwykłe egzemplarze z fajnymi nadrukami w katalogu PrintSalon i zmień zdanie. Takie oryginalne produkty ze zdjęciami i napisami sprzyjają dobremu nastrojowi i inspiracji do tworzenia kulinarnych arcydzieł.

Katalog sklepu internetowego zawiera fartuchy z doskonałymi charakterystykami:

  • trwałe, wykonane z poliestru;
  • ozdobione nadrukami na różne tematy;
  • lekkie, wygodne;
  • dobrze się piorą, szybko schną;
  • krawędzie są obszyte brzegami;
  • niedrogie.

Obrazy są wyraźnie widoczne na śnieżnobiałym tle, nie blakną i nie płowieją. Asortyment zawiera fartuchy ze zdjęciami na temat sportu, przyrody, wakacji i nie tylko. Wysokiej jakości i piękne produkty będą doskonałym prezentem dla miłośników pieczenia ciast i zbierania się z krewnymi i przyjaciółmi przy bogatym stole.

Wybrać odpowiedni egzemplarz i złożyć zamówienie można o dowolnej porze dnia. Paczki są wysyłane do wszystkich regionów Polski.

Fajne fartuchy dla sportowców

Firma PrintSalon specjalizuje się w indywidualnym drukowaniu nadruków, dlatego katalog zawiera zdjęcia na każdy gust. Bierzemy pod uwagę życzenia klientów, realizujemy niezwykłe pomysły i dajemy możliwość samodzielnego stworzenia projektu odzieży lub akcesoriów.

Nadruki nie tylko przekształcają i dekorują rzeczy, ale także podkreślają indywidualność osoby, wskazują jej preferencje, zawód, pozycję życiową. W katalogu można znaleźć fartuchy w przystępnej cenie dla osób o różnych zainteresowaniach, w tym sportowców.

Kolor, rozmiar zdjęć można zmieniać według własnego uznania. Jeśli chcesz uzyskać produkt z ekskluzywnym zdjęciem, stwórz jego układ w aplikacji „Kreator”, a my zrealizujemy ten pomysł za kilka minut.

Obrazy są nakładane za pomocą metody druku sublimacyjnego, który pozwala w 100% zachowywać odcienie i szczegóły oryginalnego zdjęcia. Fartuchy można prać, suszyć, prasować i nie martwić się, że nadruki wyblakną. Certyfikowane materiały wyróżniają się ekologicznością, bezpiecznością dla zdrowia, dlatego akcesoria można kupić dla siebie i dzieci.

W kategorii „Sport” możesz wybrać w komplecie koszulki, czapki z daszkiem, kubki, notesy i inne produkty. Przy zamówieniu dwóch i więcej egzemplarzy udzielane są rabaty, a duże zamówienie jest dostarczane na koszt firmy.

Kupuj niezwykłe ubrania i ciesz nowymi rzeczami wszystkich swoich bliskich.

 
WięcejMniej