Fartuchy zawodowe

 

Stylowe fartuchy z nadrukami na każdy gust

Gotowanie jedzenia jest czasami takie fascynujące, że nie zauważasz, jak twoje ubrania się brudzą. Aby tworzenie pysznych potraw nie zostało przyćmione przez taką przykrość, lepiej jest używać fartuchów. 

Praktyczna rzecz nie pozwoli na zabrudzenie ubrań plamami z tłuszczu, soku, pomoże szybko poradzić sobie z pracami domowymi, nakryć do stołu i jednocześnie wyglądać schludnie.

Współczesnym miłośnikom mody, którzy uważają, że takie akcesorium psuje wygląd, należy przypomnieć, że w starożytności fartuchy były częścią odzieży egipskich faraonów. Aby wyglądać po królewsku w kuchni, kup produkt z nadrukiem od PrintSalon. Nawet jeśli rzadko kucharzysz, takie modele zainspirują Cię do gotowania oryginalnych potraw dla siebie i bliskich, sprawią, że będziesz gościnną gospodynią.

Fartuchy z kolorowymi nadrukami będą świetnym prezentem dla znajomego kucharza, mamy, siostry, córki, kumy. Wybieraj oryginalny model dla swojego męża, a on z chęcią pomoże Ci w pracach domowych, będzie gotował śniadania i przynosił kawę do łóżka. Lekki akcesorium praktycznie nie wyczuwalny na ciele, tkanina doskonale pierze się, szybko schnie i jest idealna do druku.

Dostępne są modele z nazwami zawodów, z symbolami patriotycznymi, znakami zodiaku, ze zwierzętami, atrakcjami turystycznymi, ciastami, jagódkami, owocami i innymi zabawnymi nadrukami. Przystępne ceny pozwolą zamówić kilka produktów i zmieniać je w zależności od nastroju czy sezonu.

Twój zawód na nadrukach od projektantów PrintSalon

Asortyment naszego sklepu internetowego pozwoli na zakup odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej do sportu i rekreacji, a także czapek z daszkiem, poduszek, etui, fartuchów i innych akcesoriów, bez wychodzenia z domu, będąc w dowolnym zakątku Polski. Do druku na produktach nasi projektanci stworzyli dużą ilość zdjęć, dzięki czemu klienci o różnych zainteresowaniach mogą z łatwością znaleźć w katalogu obrazek, który im odpowiada.

Świetnym prezentem dla bliskiej osoby, współpracownika czy szefa będzie fartuch z nadrukiem na temat jego zawodu. Na stronie można wybrać modele dla specjalistów z różnych dziedzin. Zdjęcia i napisy wyraźnie wyróżniają się na śnieżnobiałej powierzchni, cieszą się wysoką jakością i różnorodnością odcieni.

Jeśli wymyśliłeś kompozycję do druku, utwórz fartuch z własnym nadrukiem w aplikacji „Kreator” i złóż zamówienie. Specjaliści naszej firmy zrealizują Twój pomysł kreatywny natychmiast po dokonaniu przedpłaty, a paczka z ekskluzywnym akcesorium zostanie dostarczona już w ciągu kilku dni.

Zdjęcia są drukowane za pomocą profesjonalnego sprzętu korzystając z certyfikowanych materiałów, dlatego pierz fartuchy tak długo, jak to konieczne – nadruki nie płowieją ani nie blakną.

Zamówienie na stronie zachwyca wieloma zaletami:

  • całodobowy dostęp ze wszystkich regionów Polski;
  • unikalne nadruki na różne tematy;
  • możliwość realizacji własnego pomysłu;
  • korzystne warunki płatności, dostawy;
  • wysyłka towaru powyżej 150 zł na koszt firmy, pod warunkiem 100% przedpłaty.

Zamów fartuchy dla całej rodziny i wspólnie gotujcie pyszne potrawy bez brudzenia ubrań.

 
WięcejMniej