Darmowa dostawa
przy zamówieniu
od 150 zł
Wybierz temat nadruku:
 

Koszulki dla dzieci

Koszulki z jasnymi nadrukami to ulubione ubrania dla dzieci. Są praktyczne i oryginalne, wygodnie jest wykonywać w nich dowolną pracę, a jednocześnie wyrażać się wśród rówieśników, niezależnie od tego, czy są chłopcami czy dziewczętami. Sklep internetowy PrintSalon oferuje wysokiej jakości wielokolorowe koszulki dziecięce wykonane w 100% z bawełny. Obrazy i napisy są stosowane metodą druku termotransferowego przy użyciu certyfikowanych materiałów eksploatacyjnych, co zapewnia nie tylko wysoką trwałość, ale także pełne bezpieczeństwo produktów dla ciała dziecka. Jaskrawy T-shirt z nadrukiem to świetny sposób na podkreślenie osobowości dziecka!

 

Koszulki dla dzieci z nadrukami dla małych miłośników mody

Dziecko może absolutnie obojętnie traktować pojawienie w swojej szafie kolejnego garnituru lub kurtki.  Zupełnie inną reakcję wywoła nowa dziecięca koszulka z jasnym i kolorowym nadrukiem. Natychmiast zauważysz, jak dumnie dziecko pokaże swoje nowe ubrania do znajomych w przedszkole lub w szkole, na podwórku lub na placu zabaw. A jego szczęśliwy uśmiech będzie godną nagrodą za opiekę. Nie wątp , że nawet najmniejsi mają swoich faworytów.  Obrazy ulubionych bohaterów serialu animowanego i gier komputerowych, zwierzęt domowych, idoli sportowych - to najbardziej popularne postacie w środowisku.

Oprócz oryginalnego wyglądu, koszulki dziecięce oferowane na stronie PrintSalon, mają szereg zalet: wykonane z materiałów naturalnych, nie ograniczają ruchów podczas aktywnej zabawy, są łatwe do mycia i prasowania. Niedrogi koszt pozwala je kupić bez wydawania dużych pieniędzy z rodzinnego budżetu. Te produkty można nosić z innymi ubraniami - szortami, spodniami, czapkami. W chłodnym sezonie białe T-shirty dla dzieci mogą być używane jako bielizna, nosić go pod koszulę lub sukienkę.

Jakość testowana według czasu

Możesz zapoznać się z asortymentem oferowanym na stronie i zamówić online lub telefonicznie dekorację dla jednokolorowych dziecięcych T-shirtów. Specjalne tabele rozmiarów pomoże ci wybrać odpowiedni rozmiar dla Twojego dziecka. T-shirty belgijskiej firmy Stedman szyte są z naturalnych tkanin. Ich jakość sprawdzana według czasu i potwierdzona pozytywnymi opiniami naszych klientów. Materiały użyte do drukowania obrazów nie są szkodliwe dla zdrowia. Ubrania z nadrukami nie tracą swoich cech konsumenckich, dbałość o nich nie jest skomplikowana.

Najpopularniejsze rysunki i inskrypcje wśród dzieci gromadzone są w tematycznych sekcjach strony.  Korzystając z usługi «Twój nadruk» możesz zamówić coś z autorskim projektem. Aby to zrobić, należy dostarczyć swoje szkice i zdjęcia i poinformować o swoich życzeniach naszych projektantów. A w sekcji «Kreator» upewnij się, że rozmiar obrazu i jego kolor są wybrane poprawnie. W razie potrzeby możesz wprowadzić niezbędne zmiany.

Dostawa towarów pocztą w całej Polsce

Jeśli chcesz zadowolić swoje dziecko, sprawiając mu miłe zaskoczenie, zalecamy zakup drukowanych produktów od PrintSalon w opłacalnej cenie. W przeciwieństwie do sklepów z gotowymi ubraniami i rynkami, oferujemy produkty o ekskluzywnej stylistyce.

Korzystna, zdalna sprzedaż dziecięcych koszulek we wszystkich polskich miastach stała się możliwa dzięki sieci placówek pocztowych. Istnieje możliwość dostawy kurierem. W takim przypadku paczka zostanie dostarczona bezpośrednio do domu lub biura po ustaleniu odpowiedniego terminu odbioru. Gwarantujemy jakość zamówienia i przestrzeganie wszystkich praw konsumenta. Jeśli istnieją uzasadnione roszczenia, towar zostanie zastąpiony lub otrzymasz za niego pieniądze.

Zalecamy dokładne monitorowanie promocji w sklepie internetowym PrintSalon. Koszt produktów promocyjnych jest znacznie tańsze. Ponadto skladanie zbiorowego wniosku lub zakupu hurtowej partii naszych produktów również przyczynia się do obniżenia kosztów zamówienia. W dziale «Opinie» klienci dają naszym produktom wysokie oceny.

PrintSalon - najlepsze produkty dla dzieci i ich rodziców!

WięcejMniej