Darmowa dostawa
przy zamówieniu
od 150 zł
Wybierz temat nadruku:
 

Kubki termiczne z nadrukiem

Kubki termiczne są jednym z popularnych rodzajów naczyń używanych w celu utrzymywania temperatury napoju. Jest to rodzaj termosu z uchwytem, który idealnie nadaje się na kawę lub herbatę w zimie, a także na świeżo wyciskane soki lub kompot w lecie. Sklep internetowy PrintSalon oferuje różnorodne pomysły na stworzenie unikalnego projektu kubka. Technologia nowoczesnego druku termotransferowego pozwala ozdobić produkty wielobarwnymi nadrukami o dowolnej złożoności. Termokubek z oryginalnym nadrukiem pozwala zaoszczędzić nie tylko temperaturę napoju, ale także czas i może służyć jako rodzaj wizytówki i świetny sposób na podkreślenie indywidualności.

 

Kubek termiczny z nadrukiem utrzyma temperaturę napoju i polepsza nastrój

Nowoczesny kubek termiczny to mini termos z uchwytem, który nie tylko utrzymuje temperaturę napojów, ale także działa jak filiżanka lub szklanka. W zimnych porach takie naczynia są idealne na kawę lub herbatę, a także na buliony. Mając tak praktyczny akcesorium można nie tylko rozgrzać się gorącym napojem, ale także nasycić głód. W gorącym sezonie kubek termiczny jest również aktualny - służy do utrzymywania temperatury napojów orzeźwiających z lodem.

Być może pierwszymi, którzy docenili wszystkie zalety takiego akcesorium podróżnego, byli kierowcy samochodów, miłośnicy sportów ekstremalnych i aktywnych form rekreacji. Stopniowo kubek termiczny ze wzorem stał się jedną z najpopularniejszych opcji niedrogiego i praktycznego prezentu. Jako nadruki do dekoracji naczyń są wykorzystywane dowcipne napisy, obrazy tematyczne, a nawet zdjęcia z rodzinnych albumów. Jeśli potrzebujesz wybrać taki prezent dla znajomych lub krewnych, który zaskoczy, polepszy nastrój, będzie aktualny i przydatny, to termokubek z oryginalnym nadrukiem będzie w tym przypadku idealną opcją. Pracownicy sklepu internetowego PrintSalon zrealizują zamówienie o dowolnym stopniu złożoności i zapewnią jego szybką dostawę do dowolnego regionu Polski.

Zastosowany nadruk nie utrudni pielęgnacji naczyń termicznych

Jako podstawę do zastosowania obrazu używamy kubków termicznych o objętości 395 ml. Wykonane są z wysokiej jakości plastiku i metalu. Jakość produktów nie spowoduje żadnych skarg. Potwierdzają to opinie naszych klientów i prawie całkowity brak reklamacji. Druk odbywa się metodą sublimacji. Pod wpływem wysokiej temperatury farba przenika w warstwę powierzchniową produktu i niezawodnie się z nią łączy.

Aby zapewnić długi okres użytkowania naczyń z nadrukami, nie zaleca się ich myć w zmywarce do naczyń i używać agresywnej „chemii”. Jeśli przestrzegać tych zaleceń, termokubek z napisem lub wzorem będzie cieszyć Cię swoim atrakcyjnym wyglądem przez długi czas.

Możesz wybrać nadruki w sekcjach tematycznych witryny lub stworzyć samodzielnie za pomocą aplikacji Kreator.

Realizacja zamówień i jakość usług są zawsze na górze

Specjaliści PrintSalon szybko i skutecznie realizują zamówienia o dowolnej wielkości i złożoności. Natychmiast po sprzedaży produkty gotowe są wysyłane do ich adresatów w dowolnej części Polski. Gwarantujemy przestrzeganie wszystkich praw konsumenta. Produkty, jakość których wywoła uzasadnione skargi, będą wymienione, lub pieniądze zostaną zwrócone za to.

Aby zakupy były jeszcze bardziej opłacalne, na stronie internetowej są regularnie organizowane promocje, a dla klientów hurtowych oferowane są dodatkowe rabaty. Zapisząc się do newslettera, będziesz otrzymywać najnowsze informacje na temat nowych produktów, obniżek cen, a także warunków promocji itp.

Kup oryginalne kubki termiczne i inne przydatne produkty z nadrukami w sklepie internetowym PrintSalon - zrób sobie i swoim bliskim naprawdę niezbędne i wyjątkowe prezenty.

WięcejMniej

Najczęściej zadawane pytania o kubki termiczne

kubki termiczne z nadrukiem na stronie printsalon.pl można kupić w cenie, która zaczyna się od 61 zł

Kubki termiczne z nadrukiem w przystępnych cenach można kupić na printsalon.pl

Ponieważ PrintSalon to:

- szybka dostawa na terenie całej Polski

- duży wybór produktów i nadruków

- możliwość stworzenia własnego projektu w Kreatorze produktów

- produkty tylko najwyższej jakości

- 459 prawdziwych opinii ze zdjęciami od zadowolonych klientów