Kubki 450ml

Ceramiczne kubki ozdobione obrazkami tematycznymi z nietypowymi napisami to oryginalny prezent na każdą okazję. Korzystając z różnych rodzajów druku, sklep internetowy PrintSalon tworzy unikalne i niepowtarzalne pamiątki. Tutaj możesz zamówić kubek 450 ml z unikalnym nadrukiem w jednym egzemplarzu lub kupić cały zestaw produktów różnych typów. Nowoczesne metody druku rysunków zapewniają ich wysoką wytrzymałość i niezawodność przez wiele lat. Wysokiej jakości naczynia ceramiczne z wygodnym uchwytem i oryginalnym wystrojem przydadzą się w domu i w pracy.

 

Zalety kubków o zwiększonej pojemności

Wiele osób rozpoczyna nowy dzień od filiżanki aromatycznej kawy lub świeżo parzonej herbaty. I prawie wszyscy w kuchni mają ulubiony kubek na te napoje. Jeśli przyjrzysz się uważnie, to zwykłe przybory kuchenne mogą wiele powiedzieć o jego posiadaczu. Takimi dostawcami informacji, niezależnie od naszego pragnienia, stali kubki z nadrukami. Przedstawione im obrazy charakteryzują osobę, jego nawyki, hobby, małe słabości. Przecież ten przedmiot, z którym zaczyna się codziennie ranek, najczęściej jest prezentem od znajomych, którzy bardzo dobrze cię znają, lub wynikiem twojego własnego wyboru.

Zalecamy kupowanie kubków o zwiększonej pojemności, ponieważ przy takich rozmiarach możliwe jest stosowanie bardziej szczegółowych i objętościowych obrazów. Wybór możliwych opcji dla obrazów do drukowania jest znacznie rozszerzony. Na stronie internetowej sklepu PrintSalon można nie tylko kupić gotowego kubka na herbatę lub kawę, ale zamówić jego ozdabianie nadrukami o dowolnej złożoności. Zrobić to łatwo online z dowolnej części Polski.

Nadruki najwyższej jakości

Duże kubki mają objętość 450 ml. Wykonane są z wysokiej jakości ceramiki, i dzięki doskonałym właściwościam termicznym przez długi czas utrzymują napój ciepłym. Rysunki i napisy na nich wydrukowane nie obniżają сharakterystyki wydajności produktu. Takie naczynia można myć nie tylko ręcznie, ale także w zmywarce. Elementy wystroju nie tracą atrakcyjnego wyglądu przez bardzo długi okres eksploatacji. Spektrum kolorów obrazu się nie zmienia, wydruki nie pękają. Rozmiar produktów pozwala na stosowanie obrazów w powiększonej skali, z bardziej prezycyjnymi szczegółami i saturacją obrazu.

Obrazy do wydrukowania możesz wybrać spośród kolekcji tematycznych prezentowanych na stronie. W sekcji «Kreator» możesz stworzyć nadruk na podstawie zdjęć i obrazów z osobistej kolekcji, a następnie zdobądź produkt z własnym szkicem na zamówienie.

Zrób prezent dla siebie i swoich przyjaciół

Przetwarzanie produkcji i dostarczanie zamówienia odbywa się w możliwie najkrótszym czasie. Dostawa spełnia się do oddziałów poczty po całej Polsce. Możliwe jest również doręczenie przesyłki kurierskiej pod wskazany adres za zgodą dogodnego czasu na odbiór.

Podczas promocji ceny na towary z naszego asortymentu istotnie obniżają się. A przy rejestracji wniosków  zbiorowych otrzymasz również rabat hurtowy. Zrób prezent dla siebie i swoich znajomych - zamów duże kubki z kolorowymi nadrukami na stronie sklepu internetowego PrintSalon!

WięcejMniej