Kubki dwukolorowe

Dwukolorowy kubek to przedmiot przyborów kuchennych, który będzie odpowiedny zarówno w domu, jak i w pracy. Ceramiczne naczynia stołowe prezentowane na tej stronie sklepu internetowego PrintSalon ma objętość 330 ml i wzór wykonany w dwóch kolorach. Produkty różnią się trwałością, a także, dzięki specjalnej kolorystyce i różnym nadrukom, oryginalnością. Obrazy i napisy są naniesione na produkty przez sublimację - jeden z najbardziej niezawodnych dotychczas typów drukowania. Kubek z nadrukiem pomoże wnieść radość do wnętrza kuchni, a nawet podkreślić indywidualność w zespole roboczym!

 
  • Czarny+biały Kubki dwukolorowe
  • Czerwony+biały Kubki dwukolorowe
  • Ciemnoniebieski+biały Kubki dwukolorowe
  • Niebieski+biały Kubki dwukolorowe
  • Pomarańczowy+biały Kubki dwukolorowe
  • Zielony+biały Kubki dwukolorowe
  • Żółty+biały Kubki dwukolorowe

Dwukolorowy kubek z jaskrawym nadrukiem - świetny prezent na każdą okazję

Oprócz oficjalnych świąt każda osoba ma własne specjalne daty. Kolejna data rodziny, urodziny wielu znajomych i kolegów itp. A  święta bez prezentu to nie święta. Jeśli nie masz pomysłów na prezenty, zalecamy wysłuchanie naszej porady. Na stronie sklepu internetowego PrintSalon możesz złożyć zamówienie na dwukolorowy kubek. Ma doskonałe właściwości termiczne, utrzymuje napój gorącym nawet lepiej niż metalowe kubki. Ponadto można ozdobić jego ekskluzywną dekorację.

Dzięki odpowiednio dobranemu obrazowi do druku możesz podkreślić swoją troskę o osobę, znajomość jego nawyków i hobby. Wydruk może mieć zabawny charakter, przedstawiać solenizanta lub jego zwierzęcia domowego. Dwukolorowy kubek wygląda bardzo oryginalnie i jednocześnie jest niedrogi. W tym prezencie najważniejszą jest uwaga. Możesz kupić kubek na prezent online lub przez telefon.

Dwukolorowe kubki z ekskluzywnym nadrukiem

Objętość dwukolorowego kubka to 330 ml. Strona przedstawia produkty w sześciu kolorach: czerwonym, żółtym, zielonym, błękitnym, niebieskim i pomarańczowym. W tych kolorach malowane jest nie tylko wnętrze produktu, ale także uchwyt. Dwukolorowe kubki wykonane są z wysokiej jakości ceramiki. Ten materiał jest idealny do drukowania sublimacyjnego. Jednocześnie dbałość o takich naczyniach z nadrukami nie komplikuje się - zachowuje swój atrakcyjny wygląd przez długi czas, obraz nie blaknie i nie pęka.

Zdjęcia i napisy zalecane przez nas do druku podzielone są na kolekcję tematyczne. Ułatwia to wyszukiwanie obrazów na temat, który Cię interesuje. W dziale «Twój nadruk» możesz otrzymać dowolny produkt z własnym nadrukiem na zamówienie, także na kubkach.

Gwarancja praw konsumenta

Gotowy produkt zostanie starannie zapakowany i przesłany pocztą do dowolnej miejscowości w Polsce. Jest możliwa dostawa kurierska, z uprzednią zgodą czasu otrzymania.

Sprzedaż jakichkolwiek produktów z naszego katalogu odbywa się z poszanowaniem wszystkich praw konsumenta. Jeśli masz jakiekolwiek skargi dotyczące jakości otrzymanego produktu, zostanie on wymieniony lub otrzymasz za niego zwrot. Udział w promocjach na stronie, podanie zbiorowych wniosków  zakup hurtowej partii naszych produktów - to wszystko są realne opcje oszczędnościowe. Otrzymane przy tym Rabaty znacznie obniżą ceny za zakup oryginalnych prezentów ze sklepu internetowego PrintSalon.

Z PrintSalon opłacalne kupować w prezenty dla siebie i swoich bliskich!

WięcejMniej