Kubki emaliowane

Emaliowane kubki są praktycznymi, nietłukącymi się naczyniami, które mogą być przydatne zarówno w domu, jak i podczas wędrówki lub podróży. Sklep internetowy PrintSalon prezentuje produkty w kolorze białym z jaskrawymi oryginalnymi zdjęciami i napisami na każdy gust. Wydruki są nakładane przez profesjonalny sprzęt metodą sublimacji, co zapewnia dokładne odwzorowanie kolorów i trwałość obrazów. Emaliowany kubek ze specjalnym wizerunkiem to możliwość podkreślenia Twojego stylu i osobowości!

 

Kubki emaliowane z nadrukami

Emaliowane metalowe kubki w naszych umysłach kojarzą się przede wszystkim ze zwykłymi narzędziami kuchennymi. Okazało się, że dzięki metodzie druku sublimacyjnego te produkty  można przekształcić w prawdziwe dzieło sztuki. Drukowanie na kubkach emaliowanych odbywa się w kilku etapach. Najpierw obraz jest nakładany na papier, a następnie ten wzór lub etykieta jest dociskany do powierzchni kubka i wystawiony się na wpływy wysokiej temperatury. Farba wnika w górną warstwę produktu i przylega do niej bezpiecznie. Taki kubek nie traci swoich właściwości termicznych i może być używany zgodnie z jego przeznaczeniem praktycznie bez ograniczeń.

Jeśli jeszcze nie oceniłeś, jakie nowe możliwości otwierają się przed tobą w zakresie wyboru prezentów dla przyjaciół i znajomych, zalecamy zapoznanie się z asortymentem takich produktów oraz listą usług świadczonych w sklepie internetowym PrintSalon. Na naszej stronie można kupić nietypowe emaliowane kubki z nadrukami bez opakowań pośrednich, w cenach producenta. Projekt produktów będzie zależał wyłącznie od Twojej wyobraźni. Zamówienie składa się online, a towar jest dostarczany do kupującego pocztą.

Jak wybrać zdjęcie do dekoracji prezentu

W naszych katalogach prezentowane są setki możliwości projektowych do metalowych kubków. Aby ułatwić wyszukiwanie zdjęć na interesujące Cię tematy, wszystkie obrazy oferowane do drukowania są usystematyzowane i umieszczane w sekcjach z nazwami odpowiadającymi ich tematowi.

Możesz wybrać jeden z produktów ozdobionych naszym obrazem, a także otrzymać emaliowany kubek z własnym wzorem lub napisem na zamówienie. W sekcji «Kreator» możesz łatwo poprawić jego do swoich potrzeb. Rysowanie obrazów na emaliowanych kubkach jest dość tanie, a koszt zakupu oryginalnych upominków będzie niewielki.

Niezniszczalny kubek wykonany z metalu, z emaliowaną powłoką i zabawnym nadrukiem na temat łowienia ryb lub polowania, może być prezentowany miłośnikom aktywnych form rekreacji. Dla przedstawicieli starszego pokolenia można wybrać napis odzwierciedlający ich status rodzinny: «Najlepszy dziadek», «Super-babcia» itp.

Dokładamy wszelkich starań, aby zmaksymalizować wygodę klientów

Wysyłanie towarów odbywa się do wszystkich zakątków Polski. Istnieje kilka sposobów zapłaty za zakupy, więc każdy klient może wybrać co dla niego jest najbardziej dogodną opcję.

W oparciu o względy praktyczne i ekonomiczne korzystne jest zakupienie kilku produktów jednocześnie. Możesz złożyć wniosek zbiorowy. Aby to zrobić, musisz znaleźć wśród przyjaciół i znajomych chętnych do kupowania produktów ze zdjęciami i łączenia zamówień. Ze względu na otrzymaną hurtową zniżkę, koszty transportu i cena emaliowanego kubka z nadrukiem znacznie się zmniejszą. Reszta uczestników zamówień zbiorowych zmniejszy również koszty nabycia niezbędnych artykułów w gospodarstwie domowym. Czekamy na Twoje zamówienie!

WięcejMniej