Kubki-kameleony

Kubki kameleony są popularną pamiątką, którą bardzo się spodoba dzieciom, twoim bliskim, matce lub babci, każdemu, kto nie stracił wiary w cud i romans. Oryginalny design produktu tworzy efekt bajecznego pojawienia się na powierzchni oryginalnego obrazu podczas nalewania gorącego płynu. Sklep internetowy PrintSalon wykorzystuje druk sublimacyjny do tworzenia nadruków i stosuje wszelkiego rodzaju obrazy do produktów na indywidualne zamówienia klientów. Rezultatem jest magiczny kubek z niezapomnianymi napisami i rysunkami.

 
  • Czarny+biały Kubki-kameleony

Kubki-kameleony - prezent z niespodzianką

Kubki na prezenty z nadrukami stały się najpopularniejszymi pamiątkami. Przy ich produkcji używa się technologicznie urządzenia do druku sublimacyjnego. Zastosowane obrazy nie blakną i nie pękają podczas długiej żywotności. Dzięki doskonałej właściwości termicznej twoja ulubiona herbata lub kawa pozostanie gorące przez długi czas. Taki kubek to nie tylko oryginalna pamiątka, ale praktyczna i niezbędna rzecz.

Kubek-kameleon z nadrukiem to prezent niespodzianka. Zewnętrznie wygląda jak zwykła szklanka czarnego koloru, bez obrazów i inskrypcji. Ale warto nalać do niego gorącą kawę lub herbatę, od razu dzieje się małe dziwo. Zewnętrzna ściana produktu staje się przezroczysta, a pod niej pojawia się obraz drukowany na produkcie, wykonany na zamówienie Przy tym uchwyt nie zmienia swojego koloru. Po zaprzestaniu efektu wysokiej temperatury, kubek przyjmuje swoją oryginalną formę - staje się «radykalnie» czarny.

Na stronie internetowej PrintSalon możesz zamówić projekt dekoracji kubka-kameleona z kolorowymi nadrukami w przystępnej cenie.

Kubek upominkowy z autorskim nadrukiem

Kubki-kameleony oferowane przez nas jako osnowa do druku zdjęć wykonane są z wysokiej jakości ceramiki ze specjalną powłoką. Dzięki drukowaniu sublimacyjnemu można zastosować do nich prawie wszystkie kolorowe obrazy, w tym fotografie. Oznacza to, że wybór odbitek jest absolutnie nieograniczony. Sekcje tematyczne strony zawierają kolekcję obrzów i napisów na każdy gust.

Korzystając z usługi «Twój nadruk» możesz zamówić produkt z własnym nadrukiem. Aby to zrobić, po prostu prześlij swoje szkice, rysunki i fotografie.

I żeby ten produkt długo zachowywał swój atrakcyjny wygląd, konieczne jest przestrzeganie prostych zasad dbałośсi, dokładniej o których można przeczytać na stronie każdego produktu.

Kup przez Internet - szybciej, taniej, wygodniej

Po druku obrazu określonego w aplikacji, produkt zostanie starannie zapakowany i przesłany pocztą do dowolnej miejscowości w Polsce: bez względu na to, czy jest to stolica, duże miasto, czy mała wioska. Logistyka towarów odbywa się za pośrednictwem sieci urzędów pocztowych.

Sprzedaż towarów z naszego katalogu odbywa się z poszanowaniem wszystkich praw konsumenta. Reklamacje dotyczące jakości są rozwiązywane poprzez wymianę towaru lub zwrot pieniędzy.

Istnieje również możliwość obniżenia kosztu zamówienia:

  • udział w promocji na stronie;
  • realizacja zakupu hurtowego.

Korzystając z usług sklepu internetowego PrintSalon będziesz mógł ocenić wszystkie zalety i dogodne warunki zakupu online!

WięcejMniej