Kubki-kameleony flagi państw

 

Kubki z nadrukami pomagają marzyć

Każdy zna to uczucie, gdy siedzisz w pracy, widzisz znajomy krajobraz za oknem, i wyobrażasz zdjęcia z podróży. Marzysz o nowych krajach, pięknych miastach i miejscach, które tak bardzo chcesz odwiedzić.

Gdybyś mógł zamknąć oczy, otwórz oczy - i jesteś w Nowym Jorku lub na wybrzeżu Pacyfiku. Ale są to tylko plany na przyszłość, ponieważ w najbliższym okresie będą prace, raporty, egzaminy i oddanie prac. Jak przybliżyć to marzenie, jeśli nadal nie możesz wyruszyć w podróż?

Kubki-kameleony - naczynia z sekretem

Zamów kubek-kameleon jako prezent dla siebie i swoich przyjaciół. Doskonale nadają się do domu, biura, coworkingu, a nawet kawiarni. Te kubki ceramiczne, czarne na zewnątrz, zmieniają kolor przy wlewaniu do nich gorącego płynu. Magia dzieje się na twoich oczach, a czarną noc zastępuje oślepiająco białe tło z jaskrawym symbolem kraju. Nadrukujemy wybrany przez Cię obrazek. Czy chcesz, aby był to emblemat twojego miasta, flaga państwa, czy zdjęcie stylizowane na antyczne?

Zwłaszcza kubki, które zmieniają kolor, jak jaszczurka kameleon, podobają się dzieciom. Dzięki nim studiowanie historii i geografii jest znacznie przyjemniejsze. W przeddzień święta możesz zamówić partię takich pamiątek jako prezent dla całego zespołu, i uzyskasz korzystny rabat jako klient hurtowy.

Naczynia ceramiczne są całkowicie bezpieczne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Glina jest przyjazna dla środowiska, nie powoduje alergii, nie zmienia smaku napoju. Od czasów starożytnych ludzkość używała takich produktów, a współczesne kubki są kontynuacją tradycji.

Jak zamówić drukowanie w sklepie internetowym?

Firma PrintSalon produkuje wysokiej jakości nadruki na odzieży, akcesoriach i pamiątkach. Obrazek jest tak jaskrawy, kontrastowy, wyraźny, z zachowaniem wszystkich odcieni, jak gdybyś widział go na wyświetlaczu LED najnowszej generacji.

Dajemy klientom możliwość nie tylko wyboru nadruków z katalogu, ale także zaoferowania własnego rysunku. Nadrukujemy zdjęcie według indywidualnego projektu. Aby to zrobić, po prostu przejdź do sekcji „Kreator”, załaduj żądany obraz, utwórz dla niego napis, określ kolor i rozmiar przyszłego szkicu.

Specjaliści PrintSalon zrealizują zamówienie jak najszybciej i wyślą gotowe kubki-kameleony do dowolnego miasta w Polsce. Wymyślaj szkice, zamawiaj magiczne kubki z niezwykłymi obrazami krajów, podróżuj po świecie w marzeniach, aby stały się rzeczywistością.

WięcejMniej