Kubki-kameleony hobby

 

Magiczne kubki dla entuzjastycznych ludzi

Kubek kameleon zmienia kolor po podgrzaniu. Uroczy czarny kubek pod wpływem gorącego płynu zmienia się w biały i pojawia się fajny nadruk-obrazek. Gdy napój ostygnie, wszystko wraca na swoje miejsce. Sklep internetowy PrintSalon oferuje kolekcję naczyń, wyprodukowanych metodą sublimacji.

Oczywiście nie jest to od dawna nowością w Polsce. Ale popyt nie spada, przede wszystkim dlatego, że takie „przeistoczenie” zawsze sprawia przyjemność. Dzieci szczególnie lubią takie rzeczy. Dla nich „magiczny kubek” to nie tylko rozrywka, ale także przydatny wskaźnik gorącego. Jeśli dziecko boi się sparzyć, naucz go, że może zaczynać pić, gdy obraz zaczyna zniknąć.

Jak są produkowane „żywe” rysunki na ceramice

Efekt znikania uzyskuje się poprzez nałożenie specjalnej farby wrażliwej na temperaturę. Jej skład obejmuje ciekłe kryształy. Po podgrzaniu do temperatury 50-55 ° C, a mianowicie takiej herbaty lub kawy przygotowujemy najczęściej, zmienia się struktura krystaliczna, i barwnik staje się przezroczysty. W ten sposób pojawia się ukryta dolna warstwa.

Z taką powłoką można eksperymentować na różne sposoby, czasami obraz jest całkowicie przekształcony, czasami tylko częściowo. Tak czy inaczej, zawsze jest to niespodzianka i mały domowy cud. Daje to więcej możliwości wyobraźni, dzięki czemu można śmiało powiedzieć, że wydrukujemy dla Ciebie wszystko, czego chcesz.

Jeśli chcesz robić przedmioty kuchenne lub akcesoria z własnym nadrukiem, z przyjemnością zostaniemy twoimi asystentami. Podstawowy układ kubka kameleonowego można utworzyć za pomocą karty "Kreator". Przez aplikację łatwo jest załadować swoje zdjęcie, zabawny napis lub coś innego, co będzie dawać Ci szczęśliwy uśmiech każdego dnia.

Zabawny nadruk na temat "Hobby"

W katalogu PrintSalon znajduje się wiele interesujących pomysłów na nadruki. Możesz wybrać obraz lub napis, który „mówi” o twoich zainteresowaniach. W naszej kolekcji są ceramiczne kubki dla prawdziwych rybaków, myśliwych, bibliofilów, miłośników pysznego jedzenia itp. Różne zainteresowania mogą powiedzieć więcej o innych wokół ciebie. Możesz nawet zebrać w biurze kolekcję akcesoriów na temat „Hobby”. Zapytaj pracowników o ich hobby wcześniej i zamów komplet z odpowiednimi zdjęciami w korzystnej cenie. Będzie to dobry prezent na imprezę firmową.

Możesz wybrać model online, dokonać zakupu, zamówić dostawę w Polsce, dokonać płatności. PrintSalon działa w Internecie od ponad roku, a korzyści płynące z usługi wirtualnej stają się coraz bardziej widoczne.

WięcejMniej