Kubki-kameleony śmieszne ilustracje

 

Kubki termoaktywne to najlepszy prezent

Doskonałość i piękno, jak wszyscy wiedzą, nie znają granic. Lepsze niż proste ceramiczne kubki mogą być pamiątkowe modele, które mogą zmieniać kolor, jak jaszczurka tęczowa. A piękniejsze od nich są tylko kubki-kameleony, które są ozdobione zabawnymi zdjęciami wykonanymi przez projektantów firmy PrintSalon.

Technologia przygotowywania naczyń, które mogą zmieniać kolor po podgrzaniu, opiera się na zastosowaniu specjalnej folii termoaktywnej. Wlej gorący płyn do kubka, a górna warstwa powłoki stanie się przezroczysta, odsłaniając to, co jest pod nią ukryte. Na całkowicie białym tle pojawia się wzór, który pozostaje widoczny, dopóki herbata lub kawa nie ostygną.

To jest kubek-rozrywka, kubek-magia, dlatego są szczególnie uwielbiane przez dzieci.

Czy Twoje dziecko niezbyt lubi ciepłe mleko, ale uwielbia bajki? A co, jeśli wybrać dla niego zabawne naczynie z takim cudem? Być może wypije wszystko do dna i poprosi o dokładkę, aż folia ostygnie i ukryje swój sekret.

Ile kubków, tyle nadruków

Sekcja "Śmieszne ilustracje" zawiera różne wesołe pomysły, które można przedstawić na cudownym kubku. Niektóre z nich są uniwersalne, inne mogą być bardziej odpowiednie dla dorosłych. Tak czy inaczej, łączy ich jedna właściwość: dają radość. To zabawne nadruki, które nie denerwują, nie pobudzają do myślenia, są idealne na relaks i dają miłe niespodzianki.

Kolekcja nadruków dostępna w sklepie internetowym PrintSalon jest dość duża i stale aktualizowana. Rozumiemy, że nie każdy, kto zdecydował się na zakup oryginalnych kubków, jest gotowy przejrzeć tysiące szkiców w poszukiwaniu odpowiedniego nadruku. To za dużo dla zapracowanej osoby. Aby proces wyboru nie zabierał wiele czasu i był przyjemny, nasi specjaliści zadbali o wygodną nawigację na stronie.

Zebraliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, jak korzystać z katalogu, aby znaleźć odpowiednie zdjęcie:

  • w kategorii „Towary” wybieraj sekcję „Akcesoria”, a następnie „Kubki”, a już tam znajdziesz odpowiednią podkategorię „Kubki-kameleony”;
  • wybrawszy rodzaju produktu przystępuj do poszukiwania fajnego tematu do projektu. Przejdź z karty „Tematy” do „Śmieszne ilustracje”;
  • w tej kategorii znajduje się kilka popularnych kierunków. Dziewczyny często wybierają motywy kwiatowe lub obrazy zwierząt. Typowy motyw męski to różne horrory. Dzieciom spodobają się bajkowe postacie;
  • jeśli czas na to pozwala, wybieraj powoli, uważnie oglądając każdą opcję. Wszystkie zdjęcia są rysowane przez profesjonalnych projektantów i wyglądają jak prawdziwe dzieło sztuki współczesnej.

Jak widać, proces jest prosty, ale dokonać wyboru przy takiej różnorodności może być trudno.

Jak zamówić druk indywidualny

Nasza oferta byłaby niepełna, gdybyśmy nie mogli stworzyć dla Ciebie kubka na indywidualne zamówienie. Jeśli chcesz, nadrukujemy na naczyniach ulubione zdjęcie, humorystyczny obrazek, śmieszne napisy. Przygotujemy jako prezent dla bliskich coś wyjątkowego, w czym będziesz mógł pokazać swoją troskę i miłość. Aby kupić taki kubek, nie obowiązkowo jest czekać na wakacje, chociaż w Polsce ich nie brakuje. Dawaj uwagę bez powodu, kiedy tego zechcesz.

Wykonać swój nadruk jest bardzo prosto. Aby to zrobić, trzeba skorzystać ze specjalnej aplikacji „Kreator”, wybrać produkt żądanego modelu, pobrać online obrazek do wydrukowania i samodzielnie umieść go na układzie produktu. Jeśli chcesz, możesz eksperymentować z kolorami, czcionkami i zobaczyć, co się stanie. Wyślij gotową wersję do druku.

Wyobraź sobie niespodziankę osoby, która otrzymała szlachetny czarny kubek, w momencie, gdy na niej pod wpływem gorącego płynu pojawia się jego własne zdjęcie! I nawet z zabawnym podpisem i pozdrowieniami od ciebie! Nie znamy nikogo, kogo taka niespodzianka mogłaby pozostawić obojętnym.

Twórz magię razem ze sklepem internetowym PrintSalon. Umiemy być czarodziejami.

WięcejMniej